fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najväčšia bike akcia na Slovensku. Podporme ju spoločnými silami!

Máte tip? napíšte nám mailom

BIKEFEST je najväčší a bezkonkurenčný bicyklový festival, ktorý prináša poriadnu dávku adrenalínu aj zábavy pre všetky vekové kategórie! V poradí už 6. ročník BIKEFEST 2016 sa uskutoční posledný májový víkend, od piatka 27. mája do nedele 29. mája tradične v DEMA bikeparku Kálnica (okres Nové Mesto nad Váhom).

Tento rok sa môžete tešiť na približne 400 testovacích bicyklov, 50 vystavovateľov a množstvo súťažných disciplín, v ktorých pretekári otestujú svoje schopnosti i vytrvalosť.  Slopestyle je aj v tomto roku súčasťou svetovej série Freeride Mountain Bike World Tour s bronzovým statusom!

qr5a1488_copy

Nenechajte si ujsť show plnú vysokých poletov a trikov vo vzduchu v podaní tých najlepších z regiónu. Víťazi si rozdelia prize money 1800 €.

Najextrémnejšia show BikeFestu odštartuje v sobotu 28. mája o 13:00 hodine.

qr5a1576_copy

V nedeľu 29. mája o 10.00 hod. odštartuje obľúbený KELLYS BIKEFEST MARATÓN. Všetci účastníci maratónu sú automaticky zaradení do zlosovania tomboly, ktoré prebehne po vyhlásení výsledkov. V tombole je pripravených 50 hodnotných cien.

Tento rok plánuje web downhillslovakia.eu živý prenos z najväčšej bike akcie na Slovensku. Živý prenos je jeden z málo spôsobov, ako sa tejto akcie môže „zúčastniť“ oveľa viac ľudí, napríklad aj ty. V prenose môžete zažiť aktuálnu atmosféru, ktorá bude vládnuť na bikefeste.

Prečítajte si tiež:
Raňajky v tráve: Piknik v duchu impresionizmu bude už budúcu nedeľu

No má to jeden háčik. Web downhillslovakia.eu nemá dostatočné financie na celkovú organizáciu tohto streamu, teda aj ďalších streamov ako napríklad SPDH, čo je slovenský pohár v downhille.

Všetko majú takmer pripravené, no stále chýbajú veľmi podstatné veci.

broadcaster_top_view-downhillslovakia

Takéto krabičky im umožnia aby boli kamerami všade.

Potrebujú tvoju pomoc!

Postačí 1€ od viacerých z Vás a stream môžu od 27.5. rozbehnúť naplno až do 29.5.

Týmto drobným darom podporíš nie len tie ich streamy, no celkovo rozvoj a medializovanosť zjazdovej cyklistiky! Tento adrenalínový šport si určite zaslúži svoje uznanie. Veď pozrite si toto video.

Tak klikaj na http://downhillslovakia.eu/podpora/ alebo píš na adam@downhillslovakia.eu a podpor ich aspoň tým 1 eurom. Bude to stáť za to!

Zdroj: http://www.bikefest.sk , http://downhillslovakia.eu

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií