fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najväčšia bike akcia na Slovensku. Podporme ju spoločnými silami!

Máte tip? napíšte nám mailom

BIKEFEST je najväčší a bezkonkurenčný bicyklový festival, ktorý prináša poriadnu dávku adrenalínu aj zábavy pre všetky vekové kategórie! V poradí už 6. ročník BIKEFEST 2016 sa uskutoční posledný májový víkend, od piatka 27. mája do nedele 29. mája tradične v DEMA bikeparku Kálnica (okres Nové Mesto nad Váhom).

Tento rok sa môžete tešiť na približne 400 testovacích bicyklov, 50 vystavovateľov a množstvo súťažných disciplín, v ktorých pretekári otestujú svoje schopnosti i vytrvalosť.  Slopestyle je aj v tomto roku súčasťou svetovej série Freeride Mountain Bike World Tour s bronzovým statusom!

qr5a1488_copy

Nenechajte si ujsť show plnú vysokých poletov a trikov vo vzduchu v podaní tých najlepších z regiónu. Víťazi si rozdelia prize money 1800 €.

Najextrémnejšia show BikeFestu odštartuje v sobotu 28. mája o 13:00 hodine.

qr5a1576_copy

V nedeľu 29. mája o 10.00 hod. odštartuje obľúbený KELLYS BIKEFEST MARATÓN. Všetci účastníci maratónu sú automaticky zaradení do zlosovania tomboly, ktoré prebehne po vyhlásení výsledkov. V tombole je pripravených 50 hodnotných cien.

Tento rok plánuje web downhillslovakia.eu živý prenos z najväčšej bike akcie na Slovensku. Živý prenos je jeden z málo spôsobov, ako sa tejto akcie môže „zúčastniť“ oveľa viac ľudí, napríklad aj ty. V prenose môžete zažiť aktuálnu atmosféru, ktorá bude vládnuť na bikefeste.

Prečítajte si tiež:
Veľvyslanectvá na Slovensku sa vyjadrili jasne: Podporia alebo nepodporia LGBTI+ komunitu?

No má to jeden háčik. Web downhillslovakia.eu nemá dostatočné financie na celkovú organizáciu tohto streamu, teda aj ďalších streamov ako napríklad SPDH, čo je slovenský pohár v downhille.

Všetko majú takmer pripravené, no stále chýbajú veľmi podstatné veci.

broadcaster_top_view-downhillslovakia

Takéto krabičky im umožnia aby boli kamerami všade.

Potrebujú tvoju pomoc!

Postačí 1€ od viacerých z Vás a stream môžu od 27.5. rozbehnúť naplno až do 29.5.

Týmto drobným darom podporíš nie len tie ich streamy, no celkovo rozvoj a medializovanosť zjazdovej cyklistiky! Tento adrenalínový šport si určite zaslúži svoje uznanie. Veď pozrite si toto video.

Tak klikaj na http://downhillslovakia.eu/podpora/ alebo píš na adam@downhillslovakia.eu a podpor ich aspoň tým 1 eurom. Bude to stáť za to!

Zdroj: http://www.bikefest.sk , http://downhillslovakia.eu

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií