Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Najvyšší súd bude koncom apríla riešiť odvolanie odsúdenej za pokus o vraždu sokyne

Napriek priznaniu sa však po vynesení verdiktu odvolala.

7.4.2023 (SITA.sk) – Najvyšší súd SR vytýčil na 27. apríla verejné zasadnutie s Bibianou Sch., ktorej pre pokus zavraždiť sokyňu v láske Špecializovaný trestný súd v Pezinku vo februári tohto roku uložil trest odňatia slobody vo výmere 15 rokov.

Vyplýva to z rozpisu pojednávaní súdu. Obžalovaná z úkladnej vraždy v štádiu pokusu urobila na pojednávaní pred súdom vyhlásenie, že je vinná zo spáchania skutku. Napriek priznaniu sa však po vynesení verdiktu odvolala. Rovnako podal odvolanie aj prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry.

Podľa medializovaných informácií Bibiana Sch. ťažko niesla rozchod s priateľom Erikom. Keď sa ten dal dokopy s kozmetičkou Dominikou, obžalovaná sa k nej v lete 2022 objednala na procedúru. V salóne v obci Vinosady v okrese Pezinok na ňu následne zaútočila nožom, poškodená sa však nakoniec ubránila.

Zdroj: SITA.sk – Najvyšší súd bude koncom apríla riešiť odvolanie odsúdenej za pokus o vraždu sokyne © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií