fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Naked Bananas opäť nesklamali: Tieto trápne situácie netúži zažiť nikto z nás!

Máte tip? napíšte nám mailom

Skupinka Slovákov známa ako Naked Bananas valcuje internet vtipom z bežných životných momentov. Pozrite sa, aké aktivity si pre vás prichystali tentokrát.

Na Youtube predstavili nové video s názvom Trápne situácie zo života. Ako v každom ich doteraz zverejnenom výstupe, aj toto je plné vtipných situácií. Video dali von len pred niekoľkými dňami, a už sa môže popýšiť úctyhodným člíslom: takmer 250-tisíc zhliadnutí. V minulom článku sme priniesli informáciu, že v ňom chýbal Rišo. Našťastie je späť, čomu sa teší mnoho fanúšikov. Naked Bananas majú momentálne na svojom kanáli viac ako 214-tisíc odberateľov, čo na slovenskej youtuberskej scéne potvrdzuje ich mimoriadnu obľúbenosť.

Obľúbenec Rišo je znovu na scéne. Fanúšikovia majú obrovskú radosť.
Obľúbenec Rišo je znovu na scéne. Fanúšikovia majú obrovskú radosť. Zdroj: Youtube.com/Naked Bananas

Trápne momenty, ktoré (bohužiaľ) zažíva takmer každý

Naked Bananas sa rozhodli ukázať svetu, ako to v súčasnosti vyzerá, keď sa nenápadne dostanú do každodenných trápnych momentov. Vo videu s gráciou vyzdvihujú aj príhody, kedy sa muži nešťastne usilujú zbaliť ženy alebo sa v spoločnosti odprezentujú v zlom svetle.

Predstavte si, že muž pozve na rande ženu. Ak nastane trápna chvíľka ticha, zvyčajne sa snaží z tejto situácie čo najrýchlejšie vykorčuľovať. V tom momente mu ale na Messengeri príde správa od najlepšieho kamaráta, či sa s ňou stretol a ako vyzerá. Niekto na túto informáciu zareaguje písomnou odpoveďou. Naked Bananas to ale zobrali z opačného konca. Krásnu ženu treba odfotiť (a hlavne „nenápadne″). Ak sa mu pri tom tiež podarí zapnúť blesk so zvukom, je potrebné zahovárať, ako sa len dá.

Prečítajte si tiež:
Fanúšikovia Harryho Pottera, klobúk dolu! Podľa štúdie ste lepšími ľuďmi
Fotiť ženu na rande je potrebné hlavne nenápadne. Nie takto.
Fotiť ženu na rande treba hlavne nenápadne. Určite nie takto. Zdroj: Youtube/Naked Bananas

Vtipných situácií zo života je stále viac

Ako to vyzerá, keď si človek vyťahuje sopeľ z nosa a snaží sa ho nenápadne skryť na spodnú časť stola?Zrejme je veľmi nepríjemné, keď vás pri tom prichytia všetci naokolo. Ako by ste sa v takejto situácii zachovali? Najistejšou cestou je asi zvoliť útek alebo odviesť pozornosť novým tančekom. Rovnako si Naked Bananas uctili maďarčinu, na ktorú vymysleli vtipnú scénku. Všetko, samozrejme, bez urážky a s cieľom pobaviť svojich fanúšikov.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií