fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Namiesto 530€ dostal na výplatu 53 000€! Čo nasledovalo, keď na to prišiel šéf?

Máte tip? napíšte nám mailom

44-ročný stavbár Steven Burke z mesta Scarborough dostal zázračnú výplatu. Pracuje pre spoločnosť Croft Farm Construction Farm. Jeho bežná výplata činila približne 530€. Jeho šéf sa však pri nedávnej výplate pomýlil o dve nuly. Čiže namiesto 530€ mu prišlo na účet 53 000€. Doslova zázrak. Samozrejme, že tento omyl Steven šéfovi neoznámil a začal si užívať život s plnou kapsou peňazí.

Prvé minuté peniaze patrili internetovému stávkovaniu. Minul tam približne 14 000 eur. Keď zistil, že to nebola najrozumnejšia investícia, začal sa venovať inými aktivitám. Podľa prokurátora Shyama Soni si za 2 000 eur kúpil ojazdené Audi A4, ktoré však nevydržalo veľmi dlho a pokazilo sa hneď prvý deň, ako si ho zakúpil.

Keďže mal z toho smutnú náladu, tak si ju musel napraviť drahými drinkami. Tie neboli dostačujúce, tak pokračoval drogami a automatmi. Na pamiatku si zakúpil luxusné hodinky a jednu zlatú retiazku.

Jeho šéf si všimol, že mu z účtu odišla priveľká suma a zanedlho banka kontaktovala Stevena so žiadosťou o vrátenie peňazí. Na jeho účte však bolo už iba 18 000 eur z celkovej sumy. Na súde zaznel rozsudok v podobe 4-mesačného podmienečného trestu a 100 hodín verejnoprospešných neplatených prác. Či musel vrátiť zvyšné peniaze to už zahraničné média nespomenuli. Na tento zážitok určite Steven nikdy nezabudne.

Prečítajte si tiež:
Hanbaté fantázie miliónov ľudí boli odhalené! Postarali sa o to hackeri

Čo by si robil ty, ak by si z ničoho nič bol o 50 000€ bohatší?

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií