fbpx
Namoč kuchynské utierky na pár minút do vody. To, čo ti vznikne, si zamiluješ

Namoč kuchynské utierky na pár minút do vody. To, čo ti vznikne, si zamiluješ

Kuchynské utierky nemusíš využívať len v kuchyni…

Určite si zažila situáciu, že si prišla domov unavená a pri odlíčovaní si si uvedomila, že ti došli vlhčené servítky. Tie my ženy s obľubou používame nielen, keď si dávame dole make-up, ale často iba tak, na očistenie rúk či už svojich alebo rúk dieťaťa. Mamičky ich tiež rady používajú pri hygiene novorodencov.

Vlhčené servítky z obchodu sú síce fajn a dokážu uľahčiť náš každodenný život, no ak ich kupuješ pravidelne, stojí to dosť peňazí a navyše sa môže stať, že budú vypredané. To však nevadí – prinášame ti totiž tip, ako si vyrobiť úplne skvelé vlhčené servítky doma.

Na ich výrobu ti stačia papierové kuchynské utierky na rolke (môžeš použiť aj viacvrstvový toaletný papier), voda, plastová nádoba a kokosový olej. Ak ich chceš voňavé, môžeš pridať i zopár kvapiek detského oleja.

Postupuj podľa tohto videa a získaš domáce vlhčené servítky, ktoré si zamiluješ.

Zdroj: youtube.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Darčeky máš už kúpené, no ešte nevieš, ako ich zabalíš? Kreatívne tipy nájdeš tu!
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.