fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Namoč kuchynské utierky na pár minút do vody. To, čo ti vznikne, si zamiluješ

Máte tip? napíšte nám mailom

Kuchynské utierky nemusíš využívať len v kuchyni…

Určite si zažila situáciu, že si prišla domov unavená a pri odlíčovaní si si uvedomila, že ti došli vlhčené servítky. Tie my ženy s obľubou používame nielen, keď si dávame dole make-up, ale často iba tak, na očistenie rúk či už svojich alebo rúk dieťaťa. Mamičky ich tiež rady používajú pri hygiene novorodencov.

Vlhčené servítky z obchodu sú síce fajn a dokážu uľahčiť náš každodenný život, no ak ich kupuješ pravidelne, stojí to dosť peňazí a navyše sa môže stať, že budú vypredané. To však nevadí – prinášame ti totiž tip, ako si vyrobiť úplne skvelé vlhčené servítky doma.

Na ich výrobu ti stačia papierové kuchynské utierky na rolke (môžeš použiť aj viacvrstvový toaletný papier), voda, plastová nádoba a kokosový olej. Ak ich chceš voňavé, môžeš pridať i zopár kvapiek detského oleja.

Postupuj podľa tohto videa a získaš domáce vlhčené servítky, ktoré si zamiluješ.

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií