Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Narazila do značky, potom do stromu. Vodička po nehode v Novej Dubnici nafúkala takmer tri promile (foto)

Po jednorazovom ošetrení v nemocnici bola vodička umiestnená do cely policajného zaistenia.

20.3.2024 (SITA.sk) – Takmer tri promile alkoholu nafúkala pri dychovej skúške 52-ročná vodička, ktorá so svojím Audi havarovala na Okružnej ulici v Novej Dubnici. Informovala o tom trenčianska krajská policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

Opitá vodička najskôr prednou časťou vozidla vrazila do dopravného značenia a po tom ako strhla volant doprava narazila do stromu.

„Policajti po príchode na miesto podrobili vodičku dychovej skúške na alkohol, ktorá krátko pred 14:00 skončila s výsledkom 2,94 promile,“ uviedla Kuzmová.

Po jednorazovom ošetrení v nemocnici bola vodička umiestnená do cely policajného zaistenia.

„Po vykonaní potrebných procesných úkonov bolo 52-ročnej žene vznesené obvinenie z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Zároveň bol spisový materiál odovzdaný dozorujúcemu prokurátorovi spolu s návrhom na podanie obžaloby,“ dodala Kuzmová.

Viac k témam: Alkohol za volantom, Dopravná nehoda, opitá vodička, trenčianska krajská policajná hovorkyňa, trenčianska polícia
Zdroj: SITA.sk – Narazila do značky, potom do stromu. Vodička po nehode v Novej Dubnici nafúkala takmer tri promile (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií