fbpx
Náš Kapitán Danko to poriadne schytal! Zotrela ho žena vojenského dôstojníka

Náš Kapitán Danko to poriadne schytal! Zotrela ho žena vojenského dôstojníka

Kapitán Danko si svoju hodnosť NEzaslúži!

Po tom, ako si predseda parlamentu, Andrej Danko, vyžiadal od ministra obrany Petra Gajdoša, ktorý je členom SNS, povýšenie na armádneho kapitána, vyvolalo to v očiach verejnosti posmech a pobúrenie. Kým sa však mladí na internete zabávali a tvorili s naším novým národniarskym kapitánom rôzne vtipné obrázky či videá, tí, ktorí sú členmi slovenskej armády a ich blízk,i nad tým vyjadrovali pohoršenie.

Do druhej skupiny ľudí patrí aj pani Eva, manželka jedného z dôstojníkov armády Slovenskej republiky, ktorá sa svoj nesúhlas a pohoršenie nad Dankovym správaním rozhodla zdieľať na sociálnej sieti Facebook. Vo forme statusu napísala predsedovi národniarov a zároveň celého parlamentu odkaz, v ktorom mu to poriadne natrela a vyzvala ho, aby hodnosť kapitána vrátil a ospravedlnil sa vojakom slovenskej armády.

status

Súhlasíš s pani Evou, alebo máš iný názor? A aký je tvoj názor na celú kauzu “Kapitán Danko”?

Zdroj: Facebook

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Fico sa zúčastnil žatvy a na internete sa tak postaral o bohatú úrodu vtipných obrázkov, na ktoré sa rozhodol aj reagovať
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.