fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Náš Kapitán Danko to poriadne schytal! Zotrela ho žena vojenského dôstojníka

Máte tip? napíšte nám mailom

Kapitán Danko si svoju hodnosť NEzaslúži!

Po tom, ako si predseda parlamentu, Andrej Danko, vyžiadal od ministra obrany Petra Gajdoša, ktorý je členom SNS, povýšenie na armádneho kapitána, vyvolalo to v očiach verejnosti posmech a pobúrenie. Kým sa však mladí na internete zabávali a tvorili s naším novým národniarskym kapitánom rôzne vtipné obrázky či videá, tí, ktorí sú členmi slovenskej armády a ich blízk,i nad tým vyjadrovali pohoršenie.

Do druhej skupiny ľudí patrí aj pani Eva, manželka jedného z dôstojníkov armády Slovenskej republiky, ktorá sa svoj nesúhlas a pohoršenie nad Dankovym správaním rozhodla zdieľať na sociálnej sieti Facebook. Vo forme statusu napísala predsedovi národniarov a zároveň celého parlamentu odkaz, v ktorom mu to poriadne natrela a vyzvala ho, aby hodnosť kapitána vrátil a ospravedlnil sa vojakom slovenskej armády.

status

Súhlasíš s pani Evou, alebo máš iný názor? A aký je tvoj názor na celú kauzu “Kapitán Danko”?

Zdroj: Facebook

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií