fbpx
NASA ponúka prácu snov. Za 70 dní spánku môžete dostať balík peňazí, z ktorého sa vám zatočí v hlave

NASA ponúka prácu snov. Za 70 dní spánku môžete dostať balík peňazí, z ktorého sa vám zatočí v hlave

Túto prácu budete zbožňovať!

Milujete spánok a hľadáte novú prácu? Ak si myslíte, že tieto dve veci sa nedajú skĺbiť, tak ste na omyle. NASA totiž ponúka pracovnú pozíciu, ktorej hlavnou náplňou bude spať. Áno, správne čítate, za 70 dní spánku si zarobíte 12 000 libier, čo je takmer 13 500 eur.

Vedci sa totiž snažia zistiť to, ako sa ľudské telo prispôsobuje stavu beztiaže a ako reaguje na rôzne okolnosti, aby tak astronautom zabezpečili čo najlepšie podmienky.

Zdroj: maxpixel.net

Aj táto pozícia má však jeden háčik. Dobrovoľníci, ktorí sa na tento výskum dajú, budú musieť stráviť celých 70 dní v tej istej polohe. To znamená, že sa budú musieť po ležiačky najesť či sprchovať.

Za tú sumu to však stojí, nemyslíte?

Zdroj: http://www.ladbible.com/news/interesting-you-can-get-paid-12000-to-sleep-for-70-days-20180912?c=1536780494657
Foto: https://www.maxpixel.net/Sleep-Woman-People-2537324

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Za ležanie v posteli vám NASA zaplatí 16 500€. Ešte stále hľadajú dobrovoľníkov!
Google+ Linkedin

Autor:

Volám sa Lenka a pre web klocher.sk píšem od jeho začiatku, takže som akýsi "inventár" tejto stránky. :D Moje články sú zamerané najmä na témy žena, láska, rodina a deti, ale rada píšem aj články ohľadom rôznych testov, hlavolamov či vtipných videách. Medzi moje záľuby patrí šport, relax a trávenie času s blízkymi a priateľmi. Aktuálne začínam žiť novú životnú etapu a pripravujem sa na jednu z najväčších výziev - materstvo, tak držte palce, aby sme to s manželom zvládli :)