Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Násilie nemá v našej spoločnosti miesto, Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku vyzýva na dôkladné vyšetrenie streľby na premiéra Fica

Fica viackrát postrelili v stredu v Handlovej po rokovaní vlády v čase, keď išiel pozdraviť ľudí v dave.

15.5.2024 (SITA.sk) – Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku odcudzuje streľbu na premiéra SR Roberta Fica. Podľa ich predstaviteľov to predstavuje útok nielen na jednotlivca, ale aj na demokratické hodnoty a princípy.

Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku vyhlásilo, že stojí pevne proti akýmkoľvek formám násilia a teroru.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Vyzývame na dôkladné vyšetrenie tejto šokujúcej udalosti a zabezpečenie spravodlivosti. Naše myšlienky sú s rodinou a najbližšími Roberta Fica. Spoločne musíme chrániť a podporovať demokraciu, rešpekt a bezpečnosť pre všetkých. Násilie nemá v našej spoločnosti miesto,“ uviedlo zastúpenie EK na Slovensku.

Fica viackrát postrelili v stredu v Handlovej po rokovaní vlády v čase, keď išiel pozdraviť ľudí v dave.

Viac k témam: Premiér Slovenskej republiky, Streľba na premiéra Roberta Fica v Handlovej
Zdroj: SITA.sk – Násilie nemá v našej spoločnosti miesto, Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku vyzýva na dôkladné vyšetrenie streľby na premiéra Fica © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií