Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Našli ste toho správneho? Ak váš partner hovorí týchto 10 fráz, miluje vás!

Skutočná láska je dnes zriedkavá a je ťažké ju nájsť. Často si dávame ružové okuliare a zanedbávame gestá, ktoré odzrkadľujú skutočné city. Keď ťa niekto miluje, stará sa o teba. Nezištne. Dokonca viac, než sám o seba. 

Pokračovanie pod reklamou

Pre svoju polovičku si prioritou a vždy sa zaujíma o tvoje blaho. Pravá láska nemusí byť nevyhnutne vyjadrená veľkými gestami ani obrovskými darmi. Práve naopak, vyjadrujú ju maličkosti a znamenajú viac ako materialistické prejavy lásky. Ak tvoja polovička používa týchto 10 fráz, drž sa ho/jej.

1. „Dávaj si pozor”

Znie to možno veľmi obyčajne, požiadať niekoho, aby si si dávala pozor. Avšak znamená to veľa. Niekto, kto ťa naozaj miluje, sa ťa bude neustále pýtať, či je všetko v poriadku. Je to znak toho, že sa naozaj stará o tvoje blaho.

Prečítajte si tiež:
Láska nie je veľkosť tela a nikdy by nemala byť, píše instagramová influencerka Sofie

zdroj: pinterest.com

2. „Potrebuješ pomoc?”

Ak sa ťa tvoja polovička pýta, či potrebuješ pomôcť s najbežnejšími vecami, ako je napríklad nosenie nákupu, či podržanie dverí, chce ti ukázať, že je tu pre teba kdekoľvek a kedykoľvek. Jednoducho ťa miluje.

3. „Lepšie je to s tebou.”

Keď niekto vyjadruje, ako sa veci zlepšujú, keď si s ním, skutočne ťa zbožňuje. Chce s tebou všetko robiť. Chce všade s tebou ísť. Jednoducho chce, aby si stále bola s ním.

4. „Myslel som na teba.”

Viete o tom, že keď stále na niekoho myslíte, milujete ho? A ako to znie, keď vám to povie? Áno, to je skutočná láska. Ak niekto nad tebou rozmýšľa, keď s ním nie si, a potom ti napíše alebo zavolá a povie: Myslel som na teba…

5. „Som tu, ak ma potrebuješ.”

Nehovorí to len preto, aby to povedal, ale naozaj to tak myslí. V skutočnosti znova splnil svoje slovo. Niekto, kto ťa skutočne miluje, tu bude pre teba vždy, keď budeš potrebovať.

Prečítajte si tiež:
Rozvedení rodičia si robia každý rok spoločnú fotku so svojím synom. Dôvod sa stal virálnym hneď po zverejnení a väčšina ho obdivuje!

 6. „Chýbaš mi!”

Pocit chýbania je jednoznačným znakom skutočnej lásky. Hovorí to, aby vyjadril, aká dôležitá si pre neho. Keď nie si s ním hrozne mu chýbaš a chce byť s tebou čo najskôr.

zdroj: pixabay.com

7. „Chcem o tebe vedieť všetko.”

Ľudí vo všeobecnosti nezaujímajú druhí. Ak však niekto prejaví záujem o tvoj život, znamená to, že ťa chce. Skutočná láska je, keď túži poznať všetko o tvojom živote a ani najmenší detail si nenechá ujsť.

8. „Stále nad tebou rozmýšľam.”

Pravdepodobne si pre neho všetkým. Stále nad tebou rozmýšľa. Veľa, oveľa viac, ako si vie predstaviť. Ak vám to neustále hovorí, máte v jeho živote zvláštne miesto.

9. „V budúcnosti …”

Určite si nepredstavuješ niekoho v blízkej budúcnosti, ak nie je pre teba dôležitý. Ak počuješ, že partner vždy hovorí veci, ktoré zahŕňajú túto frázu, počíta s tebou!

Prečítajte si tiež:
Francúzsky spisovateľ pobúril verejnosť: Prečo nedokáže milovať 50-ročné ženy?

zdroj: pixabay.com

10. „Milujem ťa!”

Môže to znieť ako klišé, ale ak to počuješ od niekoho, kto to myslí naozaj vážne, má to na teba obrovský vplyv.  Človek, ktorý ťa miluje vie presne, kedy to povedať a s akými emóciami. Je to ozajstné vyznanie lásky!

Pokračovanie pod reklamou

Takže ak si už počula všetky tieto frázy od tej istej osoby, máš obrovské šťastie! Nesmierne ťa miluje a rešpektuje. Znamenáš pre neho celý svet a urobil by pre teba absolútne všetko!

zdroj: dailypositiveinfo.com

Titulná fotka zdroj: https://www.instagram.com/couple/

 

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií