fbpx
Pri nákupe v NAY si môžete zvoliť deň aj čas doručenia. Po novom to môže byť aj večer alebo cez víkend!

Pri nákupe v NAY si môžete zvoliť deň aj čas doručenia. Po novom to môže byť aj večer alebo cez víkend!

Zákazníci si tak budú môcť objednať doručenie tovaru aj večer do 20.00 hod. alebo počas víkendu.

K službe „Doprava domov s vynáškou zadarmo“ pribudne rozšírená verzia služby „Komfortná doprava domov“.

Pri objednávke „Dopravy domov s vynáškou zadarmo“ si zákazník pri nákupe v predajni alebo e-shope dohodne doručenie a tovar dostane do 2 – 3 pracovných dní. V rámci novej ponuky služby „Komfortná doprava domov“ si zákazník môže vybrať dátum doručenia, vrátane víkendu, dokonca aj presný čas doručenia počas dňa, pričom má na výber z troch časových intervalov (predpoludním 9:00 – 12:00 hod., popoludní 13:00 – 16:00 hod., alebo večer 17:00 – 20:00 hod.). A to ako pri nákupe v predajni, tak aj cez e-shop. Vynáška je nielen do bytu, ale až priamo na miesto určené pre nový spotrebič. Služba tiež zahŕňa rozbalenie a odvoz obalov. Pri vybraných aj zapojenie voľne stojacich spotrebičov, a v prípade záujmu odvoz a ekologickú likvidáciu starého spotrebiča.

Zdroj: NAY a. s./24hod.sk

Našou snahou je vychádzať zákazníkom v ústrety a reflektovať na ich potreby a požiadavky. Chceli sme, aby neboli nútení si kvôli doručeniu tovaru vybavovať voľno v práci či čakať celý deň na to, kedy sa ozve kuriér. Preto sme sa snažili o to, aby im mohol byť tovar doručený po pracovnej dobe a v čase osobného voľna, čo najcielenejšie a najefektívnejšie,“ hovorí koordinátor marketingu a služieb zákazníkom NAY Michal Halás.

Služba „Komfortná doprava domov“ sa týka tovaru s váhou nad 30 kg. Základná cena je 14,90 €, za doručenie cez víkend alebo večer je príplatok 5 €. Viac informácií o podmienkach služieb doručenia a vynášky nájdete na na ich webovej stránke.

Zdroj: http://www.teraz.sk/magazin/nay-vam-doruci-tovar-uz-aj-vecer-a/336442-clanok.html

Foto: https://www2.teraz.sk/usercontent/photos/6/0/f/3-60fb710e7734620f8f6fab48d60a7fc70ae70061.jpg

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Chcel by si, aby ti pizzu doručil v čase Vianoc sob? Odsťahuj sa do Japonska, tam je to realita!
Google+ Linkedin

Autor:

Obdivovateľka umenia vo všetkých jeho formách, hľadajúca a nachádzajúca ho všade okolo seba. Fotografiami si zaznamenávam svet, najradšej cez dokumentárnu fotografiu, ľudí a ich príbehy. Redaktorka, editorka, korektorka. Milujem hrabanie sa v textoch a hľadanie chybičiek.