fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nebezpečná hra “choking game” pripravila o život malého chlapca. Bohužiaľ, hrajú ju aj ďalšie deti

Máte tip? napíšte nám mailom

Svetom sa šíri nebezpečná hra “chooking game”, ktorá môže zapríčiniť smrteľné následky. Kvôli chvíľkovému pocitu eufórie hazardujú deti so svojím životom!

Na internete sa objavila hra s názvom “choking game”, ktorej by ste mali chvíľku venovať pozornosť. Ide o nebezpečnú hru, ktorej podstatou je dôjsť k chvíľkovému pocitu eufórie tým, že sa pridusíte. Ide o smrteľne nebezpečnú hru, čo podčiarkuje aj úmrtie viacerých detí.

Iba 10-ročného Alfieho našla mama potom, ako neodpovedal, keď na neho volala. Vyšla za ním do izby, kde našla už len bezvládne telo. Chlapček mal okolo krku omotanú šatku, pričom bol otočený smerom na zrkadlo, ako by sa na seba práve v tej chvíli pozeral. Podozrenie, že išlo o výsledok “hrania” tejto hry, mali aj vyšetrovatelia… Okrem Alfieho zomrel v lete aj 12-ročný chlapec z Birminghamu.

Aj napriek týmto nezmyselným tragédiám hrajú deti túto hru aj naďalej! V súčasnosti si vyžiadala ďalšiu obeť. Iba 13-ročného chlapca z Brisbane, ktorý na túto hru narazil na internete.

chlapcek

Hra sa pomaly, ale isto stáva obľúbenou medzi viacerými deťmi a tínedžermi. Ide o veľký hazard, takže ju v žiadnom prípade nepodstupujte a vyhovorte to aj svojím známym.

Prečítajte si tiež:
Neuveriteľná premena mamičky! Tieto fotky vám dokážu, že všetko je možné!

Zdroj: tn.nova.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií