Nečakané prekvapenie pre kupujúcich! V kožených taškách i peňaženkách ich čakalo desivé tajomstvo

Nečakané prekvapenie pre kupujúcich! V kožených taškách i peňaženkách ich čakalo desivé tajomstvo

Niektorí ľudia sa vôbec netrápia nad utrpením exotických zvierat, práve naopak, bez akýchkoľvek výčitiek prižmúria oči a podporujú nákupy koženého tovaru. Túto mienku sa pokúsili zmeniť dve spoločnosti, konkrétne Ogilvy & Mather Advertising Bangkok a PETA Asia, ktoré sa spojili pre jeden spoločný cieľ.


Na jednej z najviac trendy nákupných centier v Bangkoku otvorili falošný obchod so zdanlivo luxusným koženým tovarom. Ten mal však desivé tajomstvo vo vnútri, na ktoré postupne prišli všetci kupujúci.

Vnútro kožených tašiek, peňaženiek, topánok, rukavíc aj búnd obsahoval falošné zvieracie mäso, krv a jedno vrecúško dokonca aj tlčúce srdce. Nič netušiaci kupujúci zažili pri otvorení tašiek poriadny šok a ostali v hrôze.

„Veľmi málo ľudí si uvedomuje extrémnu krutosť, ktorú podstupujú zvieratá, najmä krokodíly a hady… Niektoré z nich sú dokonca sťahované z kože zaživa pri výrobe luxusného koženého tovaru,“ informovala na svojej stránke spoločnosť PETA Asia.

Aký je váš názor k tejto problematike? Súcitíte s exotickými zvieratami alebo je vám to jedno?

behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-14behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-15behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-1behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-2behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-7behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-5behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-6behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-11behind-leather-bag-anti-animal-cruelty-campaign-peta-asia-12

Zdroj: www.boredpanda.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Nevesta prekvapila svadobčanov. Postavila sa na vlastné nohy!
Google+ Linkedin

Written By :

"Rozdávaj úsmev, niet človeka, čo by na neho nebol odkázaný..." :)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*