fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nechal by si svoje deti čítať túto knihu?

Máte tip? napíšte nám mailom

Sedenie a diskutovanie s tvojou mamou alebo ocom o včeličkách a vtáčikoch bola pravdepodobne jedna z najhorších vecí,  ktorou si si musel prejsť a pri ktorej si sa snažil udržať si vážnu tvár.

Vďaka Bohu, že nemali aj nejakú vizuálnu pomôcku, ktorá by nám pomohla porozumieť spôsobom párenia. Som si takmer istý, že si rád, že nemali túto knihu, aby ti podrobne pomohla prejsť celým týmto procesom.

6ba3b461-66a6-448d-b810-523dd60bcf3e

 

Toto je kniha z roku 1975, ktorá sa volá Ako sa robia deti a môžeš sa staviť, že autori išli do grafických detailov, aby ti vysvetlili každý jeden krok.

Obsah tejto knihy bol zverejnený na facebooku a bol zdieľaný viac ako 160 000-krát. Na prvom obrázku je mama a otec bábätka, ktorí sa veľmi ľúbia a navzájom sa podporujú. Na  druhom obrázku sa mama a otec sa zaľúbia, a čo nasleduje potom sa stupňuje veľmi rýchlo. Keď rodičia nemajú oblečené žiadne šaty, môžeš vidieť, že mama má otvor medzi nohami. To sa volá vagína. Otec má penis a semenníky.

Prečítajte si tiež:
Zomrel bozkávajúci námorník zo slávnej fotografie, ktorá symbolizuje koniec vojny. Jeho identitu potvrdili len nedávno

9253a680-4521-4810-9e6d-f99bdd4ef792

Tretí obrázok- Nemajú ani predohru

Otcove semenníky sú naplnené spermiami, a keď má sex, tak tieto spermie vychádzajú zo špičky jeho penisu.Tie sa potom presunú do maminej vagíny, do miesta v maminom bruchu, ktoré sa nazýva maternica alebo lono. Niekedy tam je maličké vajíčko vnútri matky a spermie sa k nemu pripoja.

Štvrtý obrázok opisuje to, že ak sa spermie pripoja k vajíčku, trošku sa navzájom spoznávajú, aby si krátili čas, pretože 9 mesiacov je dosť dlhá chvíľa.

V prípade, že sa spermia pripojila k vajíčku, spolu môžu vytvoriť dieťatko vnútri maminej maternice. Mama a otec ešte nevedia, či sa to stalo.

Otec stále balí mamu a kričí – poďme urobiť ďalšie.

9d5addb4-7e43-465d-b05c-2038a8e76efd

Najprv maličké vajíčko vyzerá skôr ako žubrienka než ako bábätko. Bábätko  je pevne pripojené k maminej maternici cez pupočnú šnúru. Cez túto šnúru bábätko dostáva jedlo od mamy až do kým nevyrastie dosť veľké a silné nato, aby mohlo prísť na svet.

Rodičia sú  pripravený na príchod dieťatka

Ubehlo veľa dní a  teraz plynie deviaty mesiac tehotenstva odkedy sa otcova spermia spojila s maminým  vajíčkom za účelom splodenia dieťaťa

Prečítajte si tiež:
Starbucks odmieta zrušenie klietkového chovu sliepok. Verejnosť sa búri

3e0f40b6-e4d0-48e2-a236-973867723a13

Deň D je tu!
Jedného dňa mama povie otcovi, že dieťaťko je pripravené prísť na svet.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií