fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nechty a farbičky v jednom? Nový trend na Instagrame vám to predstaví

Máte tip? napíšte nám mailom

To, že na Instagrame vznikajú rôzne zvláštne beauty trendy, je už všeobecne známe. Teraz však namiesto bláznivého obočia či pier prichádzajú nechty ako farbičky, s ktorými môžete kresliť.

Trendy sa stále posúvajú nielen v oblasti make-up či módy, ale i manikúry. Najnovšie sa na Instagrame objavili nechty, ktoré vyzerajú ako farbičky. A nielenže tak vyzerajú, ale skutočne ich ako farbičky možno použiť. Takáto manikúra sa objavila na instagramovom účte Nail Sunny.

Nail Sunny je jedným z ruských reťazcov, ktoré sa špecializujú na úpravu nechtov. Pri prezeraní tohto účtu môžete vidieť množstvo kreatívnych manirúk a len pred nedávnom sa tam objavili aj nechty-farbičky. Tie sú rôznofarebné a pôsobia tak ako naozajstné farbičky a na špičku nechtov sú prilepené farebné tuhy.

Tento bláznivý trend z Instagramu pobláznil predovšetkým Rusky, no ale aj ženy z iných kútov sveta. Čo na nich poviete vy?

Zdroj: Instagram/Nail Sunny
Zdroj: Instagram/Nail Sunny

View this post on Instagram

Crayon nails ? #nailsunnytutorial video by @edo_movs

A post shared by Nail Sunny (@nail_sunny) on

 

 

Zdroj: https://www.instagram.com/p/Blfs5R_nYJw/?taken-by=nail_sunny

Foto: https://www.instagram.com/p/Blfs5R_nYJw/?taken-by=nail_sunny

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií