fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nechutné! Muž uvaril priateľom večeru z mäsa zo svojej vlastnej amputovanej nohy!

Máte tip? napíšte nám mailom

Sto ľudí, sto chutí? Alebo len ľudská zvedavosť a zvrátenosť už skutočne nemá hraníc? S jedlom rastie chuť a teda keď sa mužovi, vystupujúcemu pod prezývkou IncrediblyShinyShart, naskytla jedinečná príležitosť okúsiť, ako chutí ľudské mäso, neváhal ani sekundu a usporiadal hostinu! Nasledujúci článok je vhodný len pre silné žalúdky! 

Samozrejme, kde inde mohol podobný šialený nápad vzplanúť, ak nie v Amerike. 38 – ročný “Amík” sa so svojím nezvyčajným gurmánskym zážitkom pochválil na fóre Reddit. Je pyšný na to, že je jedným z mála ľudí, ktorí vedia, ako chutí ich vlastné mäso. Zdvíha sa vám žalúdok? Tak počkajte, to totiž nie je všetko. Nechcel si nechať podobný zážitok len pre seba a tak zavolal svojich priateľov a známych na “zážitkovú večeru”.

Približne pred dvomi rokmi mal IncrediblyShinyShart nehodu na motorke, v dôsledku ktorej prišiel o nohu. Po amputácii sa obrátil na lekára v skutku nezvyčajnou otázkou. Zaujímalo ho, či by si mohol svoju nohu vziať domov. Hoci bol lekár najprv z danej požiadavky riadne v šoku, nakoniec súhlasil. Určite však ani vo sne netušil, aké má daný pacient s ňou plány. Svoju zvyšnú končatinu zamrazil a s priateľmi ju napokon použil do tacos.

Prečítajte si tiež:
Krásna speváčka sa počas Halloweenu zmenila na takéto monštrum! Ktorá zvolila takúto šialenú masku?

Na večeru pozval 11 priateľov, jeden si to však krátko pred samotnou degustáciou rozmyslel. „Asi sme divná partia, no jedna kamarátka sa dokonca spýtala svojho priateľa či to neuvarí, je totiž šéfkuchár. Niektorí váhali, no niektorí súhlasili hneď.“  Spomínaný šéfkuchár podľa nápadu majiteľa nohy napokon tacos pripravil. Marinoval ju cez noc v zmesi korenia, cibule a limetkovej šťavy.

A ako to teda chutí?  „Pri krájaní to bolo skutočne šťavnaté a tuhé mäso, chutilo to celkom fajn, niečo medzi bravčovým a teľacím, no nebol to úplne najlepší kulinársky zážitok.“ vyjadril sa jeden zo zúčastnených.

Legálna stránka podivného prípadu zostala nedotknutá. V Amerike totiž zákony na zákaz kanibalizmu neexistujú. Jediným štátom, kde môžete za konzumáciu ľudského mäsa skončiť vo väzení je Idaho.

imgur.com
imgur.com
imgur.com
imgur.com

 

Zdroj: interez.sk

Foto: imgur.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií