fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nechutný vtip?! Vietnamec chce učiť Slovákov variť a piecť psy

Máte tip? napíšte nám mailom

Psíčkari a ochrancovia zvierat sú pobúrení zo statusu, v ktorom Vietnamec pozýva na nechutný seminár!

Istý Vietnamec, ktorý je na Facebooku zaregistrovaný ako Martin Nguyen a ako súčasné miesto pobytu uvádza Bratislavu, pobúril svojim statusom celé Slovensko. Pozýva v ňom totiž na svoj seminár s názvom “Ako uvariť psa,” ktorý chce naživo vysielať cez sociálnu sieť v nedeľu 22. júla o 21. hodine.

Martin v statuse uvádza, že hoci je Slovensko pekná krajina, pes je tu stále braný ako kamarát a nie pokrm, čo chce zmeniť. Prostredníctvom semináru chce dať Slovákom užitočné rady, ako vybrať dobrého psa, poprípade ako nejakého ukradnúť, ako ho omámiť, humánne zabiť a ako ho následne pripraviť na grile, v peci či v panvici. A to všetko na rôzne spôsoby. Ako bonus chce ľudí naučiť ako rýchlo a bezbolestne zabiť psa rezom do miechy, keď majú jeho dôveru.

Vietnamec ďalej v statuse informoval o tom, že zabíjať psov nebude on, ale jeho kamarát z Číny, ktorý bude svoju inštruktáž naživo vysielať cez Martinov profil. Nechutný status zakončil takto: “Psíčkarov sklamem, radil som sa s právnikom a všetko je legálne, Teším sa na veľkú účasť. Mier.”

bez-nazvu2

bez-nazvu-1

Nám neostáva nič iné, než dúfať, že ide o skutočne zlý vtip!

 

Prečítajte si tiež:
Benátky sú opäť pod vodou: Úrady vyhlásili najvyšší stupeň varovania

 

Zdroj: Facebook

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií