fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nehovoríme jedným jazykom, no uznávame rovnaké hodnoty, prihovoril sa Slovákom prezident Zelenskyj (video)

Volodymyr Zelenskyj hovorí, že je rád, že sa stretol s Eduardom Hegerom a poďakoval sa tiež ľuďom na Slovensku za ich postoj k Ukrajincom.

Máte tip? napíšte nám mailom

31.3.2023 (SITA.sk) – Nehovoríme jedným jazykom, no uznávame rovnaké hodnoty, tak znie video-odkaz ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, ktorý adresoval Slovensku a jeho obyvateľom.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Video v piatok zverejnil na sociálnej sieti poverený predseda vlády Eduard Heger (Demokrati), ktorý je návšteve Ukrajiny spolu s ministrom obrany Jaroslavom Naďom (Demokrati).

Zelenskyj na videu hovorí, že je rád, že sa stretol s Hegerom a poďakoval sa Slovensku za podporu počas ťažkého, krvavého a tragického roka od začiatku vojny. Poďakoval sa tiež ľuďom na Slovensku za ich postoj k Ukrajincom.

„Ešte stále nehovorím vaším jazykom, ale myslím, že moje slová sú veľmi zrozumiteľné, pretože máme rovnaké hodnoty. Ďakujem, že nás podporujete, aby sme tieto hodnoty zachránili a aby sme boli proti zlu z ruskej strany,” povedal Zelenskyj.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Minister obrany SR, Premiér Slovenskej republiky, rusko-ukrajinský konflikt, Ukrajinský prezident
Zdroj: SITA.sk – Nehovoríme jedným jazykom, no uznávame rovnaké hodnoty, prihovoril sa Slovákom prezident Zelenskyj (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Dvaja muži zastrelili počas výcviku ruských dobrovoľníkov v Belgorodskej oblasti 11 ľudí a 15 zranili
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií