fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neklape vám to vo vzťahu? Oživte svoj vzťah napríklad takto

Máte tip? napíšte nám mailom

Bohužiaľ, do každého vzťahu raz príde kríza. Je to viacmenej skúška, či váš vzťah je natoľko silný, že dokážete takéto „maličkosti“ zvládnuť bez väčšej ujmy. Mnoho vzťahov hneď po prvej kríze rezignuje a každý jeden sa rozhodne ísť vlastnou cestou. Treba si však uvedomiť jednu dôležitú vec, a to, že vo vzťahu musíte rozhodovať za dvoch. Už to nie ste len vy ako samostatná jednotka, ale vy ako pár, ako dvojica. Preto ak sa zrovna netúžite spoznávať s niekým novým na sex zoznamke a chcete investovať do svojho niekoľkoročného vzťahu, držte sa týchto rád.

Spoločne strávený čas a vzájomná príťažlivosť

V prvom rade musíte spolu tráviť čas. V opačnom prípade by vzťah nemal budúcnosť a kríza, ktorá sa zdala byť prekonateľná, prekonateľná nebude. Chodievajte spolu na výlety, spravte si príjemný večer pri vínku, choďte do obľúbenej reštaurácie. Hlavne zdieľajte spoločne strávený čas pri aktivitách, ktoré vás oboch bavia. Raz za čas je potrebné, aby ste si vyrazili s kamarátkami/ s kamarátmi. V opačnom prípade by po čase medzi vami viazla komunikácia. Všetok čas by ste trávili spoločne a určite by sa po čase objavil stereotyp. Ženy sa vedia niekedy uspokojiť Venušinimi guličkami a muži nafukovacou pannou. V prvom rade sa však musíte navzájom priťahovať, pretože bez vzájomnej príťažlivosti neudržíte svoj vzťah ani keby ste akokoľvek chceli.

Prečítajte si tiež:
Sex po svadbe? Takto vyzerá vtipná manželská kamasutra!

Prejavujte si nežnosti aj po rokoch spolužitia

Spomeňte si na svoje začiatky. Takmer neustále ste sa s partnerom maznali, prejavovali si nežnôstky. Ako to je u vás teraz po rokoch spolužitia? Vráťte sa opäť na začiatok. Prejavujte svojej polovičke nekonečnú lásku. Dávajte jej najavo, že len on je vaša jediná láska, ktorú máte a budete mať. Neustále prejavovanie lásky upevní puto medzi vami. Hlavne si uvedomte, že malá hádka neznamená rozpad vzťahu. Je predovšetkým na vás, konkrétne na komunikácii, akú medzi sebou vediete. Môžete často navštevovať internetové sexshopy a hľadať sexuálne hračky, ktoré váš vzťah oživia. Ak však nepopracujete na komunikácii, ani žiadna sexuálna hračka vám nepomôže udržať váš vzťah.

Foto: Pexels

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií