chia shake
chia shake

Category Archives: Šport

Medaily olympijských hier 2020 budú vyrobené z recyklovaného materiálu

Organizátori potvrdili, že na olympijských a paralympijských hrách, ktoré sa budú konať v roku 2020 v Tokiu, budú všetky medaily vyrobené z recyklovaného odpadu. V roku 2017 sa začal projekt na zhromažďovanie dostatočného množstva elektronického.

McGregor ho s UFC spropagoval ako málokto, MMA už dominuje aj u nás

Zmiešané bojové umenia sa raketovou rýchlosťou vyšvihli medzi najpopulárnejšie športy na svete a produkujú hviezdy, ktoré zarábajú milióny. Jednou z nich je veľkohubý Ír Conor McGregor – tvár svetového formátu, vďaka ktorej rapídne rastie záujem.

Slovensko jasá: Kuzminová vyhrala, Fialková skončila druhá

NOVÉ MESTO NA MORAVE. Svetový pohár v biatlone priniesol nečakané výsledky. Na stupeň víťazov sa postavila slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová, na druhom mieste skončila Paulína Fialková. Súťažili v pretekoch s hromadným štartom žien na 12,5.

Za zrážku je zodpovedný lyžiar idúci zhora. Ovládate Biely kódex?

Počas tohto sviatočného obdobia majú deti a študenti prázdniny, dospeláci zas poväčšine dovolenku. Veľká koncentrácia ľudí je na horách, pretože kedy inokedy praktizovať zimné radovánky, ak nie teraz? Všetci športovci, aj tí príležitostní, sa tešia na.

Šampión UFC Nurmagomedov vyzval Mayweathera. Zarobil by milióny

Neporazený ruský zápasník len nedávno porazil Conora McGregora, najväčšiu hviezdu vo svete miešaných bojových umení.   Zápas s McGregorom bol mimoriadne očakávaný, jeho záver však nedopadol podľa predstáv organizátorov. Nurmagomedov po zdolaní veľkohubého Íra preskočil.

Matej Tóth získal striebro v chôdzi na 50 km, stal sa vicemajstrom Európy!

Matej Tóth, tridsaťpäťročný rodák z Nitry, absolvoval vytýčenú trať za 3:47:27 h a získal striebornú medailu. Najcennejší kov si vybojoval Marian Zakalnickyj z Ukrajiny, bronz Dmitrij Dziubin z Bieloruska. Úradujúci olympijský šampión na tejto vzdialenosti Matej Tóth od úvodu berlínskej súťaže.

Egypťanky spochybňujú sociálne normy tým, že praktizujú parkour

Skupina egyptských žien sa raz týždenne stretáva v opustenom parku na predmestí v Káhire. Lezú po stenách a skáču okolo, vykonávajúc namáhavú fyzickú disciplínu známu ako parkour. Zároveň spochybňujú konzervatívne sociálne normy krajiny. Parkour (l’art du.

Prvá medaila pre Slovensko na olympiáde v Riu

Dátum 9.8. 2016 sa vryje do pamäti Mateja Beňuša. Slovenský reprezentant vo vodnom slalome získal na svojej premiérovej olympiáde v Riu striebornú medailu. V disciplíne C1 single kanoistov. O 85 stotín sekundy bol pomalší ako víťaz finále Denis Gargaud.

Conor McGregor vs Nate Diaz! Ako dopadol očakávaný zápas?

Dnes v noci sa odohral zápas v najvyššej súťaži MMA. Conor McGregor, ktorý mal pred zápasom veľmi vysoké sebavedomie a drzé vyhlásenia podľahol skúsenému Američanovi Natovi Diazovi. “Nate to všetko ustál. Mnoho úderov som netrafil.

Osemfinálové súboje Ligy majstrov sa začali. Pozrite si prvé výsledky

Dlhoočakávané osemfinálové súboje Ligy majstrov odštartovali 16. marca. Úvodné zápasy medzi sebou odohrali parížsky Saint-Germain proti futbalistom s Chelsea Londýn. V Portugalsku domáca Benfica Lisabon privítali na svojom ihrisku prekvapenie súťaže Zenitom Petrohrad. V prvom dueli.

All Star exhibícia nesklamala. Víťazom sa stal výber Pacifickej divízie

Víťazom v poradí 61. All Star exhibície zámorskej hokejovej NHL (National Hockey League) sa stal výber Pacifickej divízie. Celý turnaj sa odohral v nashvillskej Bridgestone Arene vo formáte 20 minút s tromi hráčmi na oboch stranách plus brankári. Každá divízia mala.