fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neskutočný boj Joža Pročka, v ktorom mu môžeš pomôcť. Vyhrá súboj s možnými automatmi?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na internete v týchto dňoch finišuje tohtoročná súťaž o najkrajšie mesto a obec Slovenska. Určite vám nechceme hovoriť, koho máte v tejto súťaži podporiť, no za zmienku stojí minimálne jedna obec, ktorá okrem svojej krásy, asi najkrajšieho zámku na Slovensku či kostolom, v ktorom sa stal cirkvou uznaný zázrak, vyniká ešte niečim. Má občana, ktorého pozná celé Slovensko a za svoju rodnú dedinku sa bije všetkými desiatimi. Reč je o Jožovi Pročkovi, známom zabávačovi a moderátorovi.

Už sedem dní mobilizuje svojich facebookových priateľov moderátor Jožo Pročko, ktorý robí aktívnu internetovú kampaň za svoju obec. Chce, aby vyhrala prestížny titul o najkrajšiu obec roka. Aktuálne sa Halič pohybuje medzi tretím až piatym miestom a od výhry by takou aktívnou mobilizáciou nemala mať ďaleko.

“Nám sa podarilo za 5 dní dostať sa na piate miesto a to hlasujú reálni ľudia, ktorí ma poznajú. Napríklad na treťom mieste je obec pri Bardejove, ktorá ma 330 obyvateľov, tak keď sa sám seba pýtam, ako je to možné, odpoveď je Ježiš sa vrátil a urobil zázrak.” Zdieľa svoj názor Jožo Pročko, ktorému počet hlasov k počtu obyvateľov iných obcí nejako nesedí. Jedine, žeby mali tieto dedinky veľa fanúšikov po celom Slovensku. Alebo za to môžu rôzne klikacie automaty? Nechceme tvrdiť, že to tak je, ale možné je naozaj všetko.

Prečítajte si tiež:
Prečítajte si absurdné, no stopercentne pravdivé myšlienky zo sprchy, ktoré už možno napadli aj vám! Tak čo, vidíte sa v nich?

14670693_10209691142689870_2126837959934190131_n

 

Obec Halič má okolo 1 600 obyvateľov a samotný Jožo Pročko cez 4 000 priateľov. Hlasovať sa dá raz za hodinu.

AK CHCEŠ POMÔCŤ HALIČI, KLIKNI TU!
Kvôli príspevkom ho facebook už párkrat zablokoval
Kvôli príspevkom ho facebook už párkrat zablokoval

Prečo Jožo Pročko bojuje za Halič a čím je Halič taká úchvatná?

“No pre to, lebo máme najkrajší zámok na Slovensku, mame 5 národných kultúrnych pamiatok, máme múzeum, ktoré urobili občania bez eurofondov, v ktorom je vyše 4000 exponátov, máme úžasnú reštauráciu s divadielkom a ubytovaním, akú majú možno len vo veľkých mestách a máme jedno miesto, na ktorom sa v roku 1696 stal zázrak a cirkev ho uznala.” Uzatvára Jožo Pročko, ktorý do miestneho múzea už 25 rokov zbiera rôzne exponáty. Dnes ich tam je 4 000,” dodáva Jožo Pročko.

A takto za svoju rodnú obec Jožo Pročko bojuje:

6ff438a750d25bf37545f4dd11b4d4d8

6ff438a750d25bf37545f4dd11b4d4d8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií