fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neustále ho odmietala, tak jej poslal kreditku s pinom. To, čo si baba za jeho peniaze kúpila nečakal asi nikto

Máte tip? napíšte nám mailom

Všeobecný trik na balenie dievčat (pravdepodobne) neexistuje. Niekto tvrdí, že sú to peniaze, niekto že dobré srdce alebo krásny úsmev. Čo je však pravda, nevie nik.

Zúfalé pokusy zažil aj náhodný muž, ktorý sa snažil zbaliť 17-ročnú Leagan Wilson z Texasu. Po niekoľkých odmietnutiach sa rozhodol pre razantný krok a poslal jej svoju kreditnú kartu s heslom PIN. Čo si za jeho peniaze kúpila?

2051937

Leagan si bola istá, že tento muž pre ňu nie je ten pravý, a tak sa rozhodla ho ignorovať. On to ale nedokázal prijať a tak sa ju rozhodol prekvapiť svojou kreditkou. Vyfotil si vlastnú kreditnú kartu so všetkými potrebnými údajmi a poslal fotky práve Leagan so slovami, že ak je niečo, po čom túži, nemá váhať a má si to kúpiť prostredníctvom jeho karty!

Dievča si v prvej chvíli pomyslelo, že muž je totálny cvok. O pár dní neskôr však predsa len jeho ponuku využila. Pýtaš sa teda po čom tak túźila?! Tomu nechcel veriť ani samotný muž, keďže si Leagan za jeho peniaze objednala veľký skákací hrad!

Prečítajte si tiež:
Takto to vyzerá, keď sa jazvy zmenia na umelecké dielo od talentovaného tatéra

A čo viac? Fotku hradu dala na Twitter sa slovami, že organizuje obrovskú párty, na ktorú sú všetci pozvaní. Chlapík bol najskôr trochu rozčúlený, no dievča mu všetko vysvetlila slovami, že jej sám povedal, nech si vyberie to, po čom skutočne túži …

Zdroj: nova.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií