Neuveríš, že týchto 8 kurióznych mužov existuje!

Neuveríš, že týchto 8 kurióznych mužov existuje!

Po svete chodia miliardy mužov, ktorí vyzerajú bežne a na pohľad sa ničím neodlišujú. No sú však aj takí, ktorí sú už na prvý pohľad kuriózni. A o tých je tento článok.

8. Justin Jedlica

Justin je známy aj ako Ken a je vášnivým vyhľadávačom plastických operácií. 35-ročný rodák z New Yorku podstúpil už viac než 200 plastík, z toho bolo 23 v sume vyššej než 200-tisíc amerických dolárov. Prvé plastické operácie podstúpil krátko po 18-tich narodeninách a zaplatil ich zo svojich úspor. V súčasnosti mu s platením tohto jeho koníčka pomáha jeho priateľ, ktorý je úspešný podnikateľ. Justin povedal, že chce byť 100% z plastu a preto má pred sebou ešte dlhú cestu, kým to sám o sebe bude môcť povedať.


justin

jedlica

7. Robert Pershing Wadlow

Robert Wadlow je nazývaný aj ako Obor z Illinois a bol najvyšším človekom v histórii. Už keď mal 11 mesiacov, meral 106 cm, ako 6-ročný prerástol oboch svojich rodičov a vo veku 11 rokov meral 2 metre. Keď zomrel ako 22-ročný na infekciu, merial 2, 72 m a lekári tvrdia, že ak by nezomrel, naďalej by rástol.

Robert Pershing Wadlow

Robert Pershing Wadlow 2

6. Roberto Esquivel Cabrera

Mexičan Cabrera chce byť zapísaný v Guinessovej knihe rekordov ako muž s najdlhším penisom. Jeho úd meria neuveriteľných 48 centimetrov. Roberto však tvrdí, že je to jeho prekliatie, kvôli ktorému si nemôže udržať stabilnú prácu a desí ním ženy. Cabrera si nechal urobiť i röntgenový snímok, aby dokážal, že ohľadom svojej dĺžky neklame. Lekári však tvrdia, že v skutočnosti je jeho penis dlhý 15 cm a zbytok je len prebytočná koža, ktorý možno odstrániť, čo však Roberto odmieta. Pred Robertom bol známy Američan Johan Falcon, ktorého penis meria 34 cm.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Hovorí o chudobe, no sám má príjem, o ktorom sníva každý Slovák. Koľko zarába Kotleba?

Roberto Esquivel Cabrera

Roberto Esquivel Cabrera penis

5. Carlos Rodriguez

Carlos, ktorý je známy i ako Sosa, šoféroval opitý a pod vplyvom drog. Mal autonehodu, pri ktorej vyletel z auta a dopadol na cestu priamo hlavou. Pri tejto nehode prišiel o časť mozgu i lebky. Keď internet obleteli jeho fotky, verilo sa, že ide len o hoax, no neskôr bolo zverejnené video, ktoré dokazujú, že Carlos naozaj existuje.

Carlos Rodriguez

 

Pokračovanie na ďalšej strane

Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*