fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neuveríš, že týchto 8 kurióznych mužov existuje!

Po svete chodia miliardy mužov, ktorí vyzerajú bežne a na pohľad sa ničím neodlišujú. No sú však aj takí, ktorí sú už na prvý pohľad kuriózni. A o tých je tento článok.

8. Justin Jedlica

Justin je známy aj ako Ken a je vášnivým vyhľadávačom plastických operácií. 35-ročný rodák z New Yorku podstúpil už viac než 200 plastík, z toho bolo 23 v sume vyššej než 200-tisíc amerických dolárov. Prvé plastické operácie podstúpil krátko po 18-tich narodeninách a zaplatil ich zo svojich úspor. V súčasnosti mu s platením tohto jeho koníčka pomáha jeho priateľ, ktorý je úspešný podnikateľ. Justin povedal, že chce byť 100% z plastu a preto má pred sebou ešte dlhú cestu, kým to sám o sebe bude môcť povedať.

justin

jedlica

7. Robert Pershing Wadlow

Robert Wadlow je nazývaný aj ako Obor z Illinois a bol najvyšším človekom v histórii. Už keď mal 11 mesiacov, meral 106 cm, ako 6-ročný prerástol oboch svojich rodičov a vo veku 11 rokov meral 2 metre. Keď zomrel ako 22-ročný na infekciu, merial 2, 72 m a lekári tvrdia, že ak by nezomrel, naďalej by rástol.

Robert Pershing Wadlow

Robert Pershing Wadlow 2

6. Roberto Esquivel Cabrera

Mexičan Cabrera chce byť zapísaný v Guinessovej knihe rekordov ako muž s najdlhším penisom. Jeho úd meria neuveriteľných 48 centimetrov. Roberto však tvrdí, že je to jeho prekliatie, kvôli ktorému si nemôže udržať stabilnú prácu a desí ním ženy. Cabrera si nechal urobiť i röntgenový snímok, aby dokážal, že ohľadom svojej dĺžky neklame. Lekári však tvrdia, že v skutočnosti je jeho penis dlhý 15 cm a zbytok je len prebytočná koža, ktorý možno odstrániť, čo však Roberto odmieta. Pred Robertom bol známy Američan Johan Falcon, ktorého penis meria 34 cm.

Roberto Esquivel Cabrera

Roberto Esquivel Cabrera penis

5. Carlos Rodriguez

Carlos, ktorý je známy i ako Sosa, šoféroval opitý a pod vplyvom drog. Mal autonehodu, pri ktorej vyletel z auta a dopadol na cestu priamo hlavou. Pri tejto nehode prišiel o časť mozgu i lebky. Keď internet obleteli jeho fotky, verilo sa, že ide len o hoax, no neskôr bolo zverejnené video, ktoré dokazujú, že Carlos naozaj existuje.

Carlos Rodriguez

 

Pokračovanie na ďalšej strane

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií