fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neuveriteľne nadupaný smartfón. Prichádza s ním Turing!

Máte tip? napíšte nám mailom

Minulý rok spoločnosť Turing Robotic Industries ohlásila smartfón s neuveriteľnými parametrami. Do dnešného dňa sa však jeho distribúcia nezačala. Dnes prišla táto spoločnosť s niečím novým. Candeza má byť názov pre nový smartfón s neskutočne silnými vnútornosťami.

turingparametre

Silný dobrodruh má obsahovať dva procesory Snapdragon 830, 12 GB veľkú operačnú pamäť RAM typu DDR4X a 60 Mpx fotoaparát s rozlíšením 6K. Aby toho nebolo málo, predná kamera bude v sebe niesť 20 MPx. Do tohto smartfónu zmestíte až 512 GB dát (+ možnosť vložiť 512 GB microSD kartu) a štyri nano-sim karty. Nezanedbateľnou súčasťou bude 100Wh batéria.

turing titulka
Starší model, ktorý nikdy nebol distribuovaný

Uvidíme, či spoločnosť svoje sľuby dodrží. V prípade Turing Phone sa tak bohužiaľ nestalo. Teraz sa to však možno zmení. Nezostáva nič iné, len čakať a dúfať, že taký “silák” naozaj príde.

Zdroj: androidpolice.comandroidportal.zoznam.skmojandroid.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií