fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neuveriteľné! Pytón zožral antilopu, neodhadol však jej veľkosť…

Máte tip? napíšte nám mailom

No čo už, hlad je hlad…

Štvormetrový pytón šokoval obyvateľov jednej indickej dediny. Zviera sa priblížilo veľmi blízko k ľudským obydliam, čím vystrašilo obyvateľov, no pravá hrôza prišla až neskôr. Z úst hada totiž začali trčať nohy antilopy, ktorú predtým zožral. Obrí had neodhadol veľkosť svojej koristi, prehltol ju, no ďalej ju už nedokázal stráviť. Po chvíli sa okolo neho zhromaždili obyvatelia dediny a začali sledovať, ako mŕtvu korisť pomaly vyvracal. Dedinčanov upútal najmä svojou veľkosťou a zaujímavými zvukmi, ktoré od neho bolo počuť.

28-ročný obyvateľ, Sushil Kumar, ktorý to celé videl hovorí: “Prechádzal som okolo môjho domu a začul som zvuky. Keď som prišiel bližšie, zbadal som obrovského pytóna, z ktorého trčí časť zvieraťa. Bol to jeden z najpozoruhodnejších momentov, akých som kedy bol svedkom, keď mi ľudia povedali, že to, čo z neho vychádzalo bola antilopa.”

Video nie je vhodné pre slabšie povahy !

Zdroj: youtube.com  dailymail.co.uk  Ilustračné foto: pixabay.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií