Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neuveriteľné! Vieme, ako to je v skutočnosti s tými najväčšími kúzlami

Asistenti potrebujú uvoľniť zámky a závesy a mág sa potrebuje zbaviť zámkov, získať pevné uchopenie a prichádzať do vzduchu.

Pokračovanie pod reklamou
Pokračovanie pod reklamou
Zdroj: brightside.me

#8

Kúzelník požiada niekoho z divákov, aby sa podpísal na náhodnú kartu. Potom ju roztrhne na 4 kusy a magicky obnoví podpísanú kartu pred prekvapeným publikom. Tajomstvo je pomerne jednoduché. Iluzionista má vo vrecku zloženú kartu a nahradí ju podpísanou kartou. Skrytá karta je roztrhnutá a podpísaná je úplne bezpečná.

Zdroj: brightside.me

#9

Pre niektorých umelcov môže učenie prehĺtať meč trvať roky, pretože je to extrémne nebezpečná prax. Avšak fakíri z celého sveta ohromujú ľudí so schopnosťou ľahko prehltnúť meč. Trik si vyžaduje veľa fyzickej a psychologickej prípravy a spočíva v tom, že ak človek nastaví svoju hlavu tak, aby jeho hrdlo a žalúdok vytvorili priamku, tak nebude mečom poškodený.

Prečítajte si tiež:
TEST: Ktorá z týchto žien je podľa vás najúspešnejšia? Jednoduchý výber veľa napovie o vašej osobnosti
Zdroj: brightside.me

#10

Táto ilúzia funguje iba vtedy, keď pozeráte na človeka z prednej strany. Z boku môžete vidieť, že od kolena až po pás je to vlastne plastový manekýn. Baggy oblečenie a postoj tela vytvárajú perfektnú ilúziu muža, ktorý drží svoje nohy.

Zdroj: brightside.me

Zdroj: brightside.me

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií