fbpx
NEVERA PO HOLLYWOODSKY: Ktoré slávne páry okúsili, ako chutí nevera?

NEVERA PO HOLLYWOODSKY: Ktoré slávne páry okúsili, ako chutí nevera?

Tak to vidíte – hoci majú po svojom boku dokonalé, slávne a úspešné polovičky, aj tak neraz hľadajú útechu, porozumenie či možno len bujaré potešenie a rozptýlenie v posteli niekoho iného. Ktoré slávne páry okúsili, ako chutí nevera?

Victoria a David Beckhamovci

diva.sk

Pod lampou býva najväčšia tma – hoci sú neraz vykresľovaní ako prototyp ideálnej rodiny, v súkromí sa im vzťah viackrát zatriasol od základov.

Prvý škandál prišiel v roku 2004, keď hviezdička reality šou Rebecca Loos do médií prehovorila o svojom pomere s Davidom Beckhamom. Ten všetko zaprel a jeho manželka sa postavila na jeho stranu.

Druhou zásadnou krízou si mali prejsť len nedávno. Podľa zdrojov blízkych páru Victoria seriózne uvažovala o rozvode, no nakoniec sa rozhodla, že rodina je pre ňu predsa len dôležitejšia. Alebo si jednoducho len zvykla, že jej hviezdny mužíček už iný nebude.

Beyoncé a Jay-Z

diva.sk

Všetci boli v šoku, keď sa prevalilo, že aj bohyňu akou je Beyoncé môže niekto podvádzať. Jay-Z sa k nevere priznal prostredníctvom pesničky. Údajne im veľmi pomohla spoločná terapia, čoho výsledkom je, že sú stále spolu. Momentálne dokonca rozbehli aj spoločnú hudobnú spoluprácu. Vyzerá to teda, že všetko je v starých dobrých koľajach.

Sarah Jessica Parker a Matthew Broderick

diva.sk

Seriálová Carrie Bradshaw a Matthew Broderick sa vzali v roku 1997, keď boli obaja tesne po tridsiatke. Sarah sa kvôli tomu cítila zle, avšak dôvod vás prekvapí. “Keď som sa naňho vtedy pozrela – videla som krásneho muža v jeho najlepších rokoch. Cítila som, že ho obmedzujem. Keď som ho videla s nejakou peknou ženou, pomyslela som si – tí dvaja by boli skvelý pár,” prezradila v jednom interview.

Preto príliš neprekvapí, že keď sa prevalili informácie o jeho niekoľkoročnej nevere, rozhodla sa ostať s ním. Hm, kam sa podela tá sebavedomá Carrie, ku ktorej vzhliadali tisícky žien po celom svete?

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Ktorý deň v roku je označovaný ako ,,Čierny deň pre vzťahy"? Vieme, kedy sa deje najviac nevier vo vzťahu

Pokračovanie na ďalšej strane

Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)