fbpx
NEVERA PO HOLLYWOODSKY: Ktoré slávne páry okúsili, ako chutí nevera?

NEVERA PO HOLLYWOODSKY: Ktoré slávne páry okúsili, ako chutí nevera?

Tak to vidíte – hoci majú po svojom boku dokonalé, slávne a úspešné polovičky, aj tak neraz hľadajú útechu, porozumenie či možno len bujaré potešenie a rozptýlenie v posteli niekoho iného. Ktoré slávne páry okúsili, ako chutí nevera?

Victoria a David Beckhamovci

diva.sk

Pod lampou býva najväčšia tma – hoci sú neraz vykresľovaní ako prototyp ideálnej rodiny, v súkromí sa im vzťah viackrát zatriasol od základov.

Prvý škandál prišiel v roku 2004, keď hviezdička reality šou Rebecca Loos do médií prehovorila o svojom pomere s Davidom Beckhamom. Ten všetko zaprel a jeho manželka sa postavila na jeho stranu.

Druhou zásadnou krízou si mali prejsť len nedávno. Podľa zdrojov blízkych páru Victoria seriózne uvažovala o rozvode, no nakoniec sa rozhodla, že rodina je pre ňu predsa len dôležitejšia. Alebo si jednoducho len zvykla, že jej hviezdny mužíček už iný nebude.

Beyoncé a Jay-Z

diva.sk

Všetci boli v šoku, keď sa prevalilo, že aj bohyňu akou je Beyoncé môže niekto podvádzať. Jay-Z sa k nevere priznal prostredníctvom pesničky. Údajne im veľmi pomohla spoločná terapia, čoho výsledkom je, že sú stále spolu. Momentálne dokonca rozbehli aj spoločnú hudobnú spoluprácu. Vyzerá to teda, že všetko je v starých dobrých koľajach.

Sarah Jessica Parker a Matthew Broderick

diva.sk

Seriálová Carrie Bradshaw a Matthew Broderick sa vzali v roku 1997, keď boli obaja tesne po tridsiatke. Sarah sa kvôli tomu cítila zle, avšak dôvod vás prekvapí. “Keď som sa naňho vtedy pozrela – videla som krásneho muža v jeho najlepších rokoch. Cítila som, že ho obmedzujem. Keď som ho videla s nejakou peknou ženou, pomyslela som si – tí dvaja by boli skvelý pár,” prezradila v jednom interview.

Preto príliš neprekvapí, že keď sa prevalili informácie o jeho niekoľkoročnej nevere, rozhodla sa ostať s ním. Hm, kam sa podela tá sebavedomá Carrie, ku ktorej vzhliadali tisícky žien po celom svete?

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Dávajte si pozor, neveru dnes ľahko odhalí aj mobil či sociálna sieť

Pokračovanie na ďalšej strane

Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)