fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

NEVERA PO HOLLYWOODSKY: Ktoré slávne páry okúsili, ako chutí nevera?

Máte tip? napíšte nám mailom

Tak to vidíte – hoci majú po svojom boku dokonalé, slávne a úspešné polovičky, aj tak neraz hľadajú útechu, porozumenie či možno len bujaré potešenie a rozptýlenie v posteli niekoho iného. Ktoré slávne páry okúsili, ako chutí nevera?

Victoria a David Beckhamovci

diva.sk

Pod lampou býva najväčšia tma – hoci sú neraz vykresľovaní ako prototyp ideálnej rodiny, v súkromí sa im vzťah viackrát zatriasol od základov.

Prvý škandál prišiel v roku 2004, keď hviezdička reality šou Rebecca Loos do médií prehovorila o svojom pomere s Davidom Beckhamom. Ten všetko zaprel a jeho manželka sa postavila na jeho stranu.

Druhou zásadnou krízou si mali prejsť len nedávno. Podľa zdrojov blízkych páru Victoria seriózne uvažovala o rozvode, no nakoniec sa rozhodla, že rodina je pre ňu predsa len dôležitejšia. Alebo si jednoducho len zvykla, že jej hviezdny mužíček už iný nebude.

Beyoncé a Jay-Z

diva.sk

Všetci boli v šoku, keď sa prevalilo, že aj bohyňu akou je Beyoncé môže niekto podvádzať. Jay-Z sa k nevere priznal prostredníctvom pesničky. Údajne im veľmi pomohla spoločná terapia, čoho výsledkom je, že sú stále spolu. Momentálne dokonca rozbehli aj spoločnú hudobnú spoluprácu. Vyzerá to teda, že všetko je v starých dobrých koľajach.

Prečítajte si tiež:
Mafia Corner: Keď vám niekto povie, že vám urobí hit,utekajte čo najďalej... #ROZHOVOR

Sarah Jessica Parker a Matthew Broderick

diva.sk

Seriálová Carrie Bradshaw a Matthew Broderick sa vzali v roku 1997, keď boli obaja tesne po tridsiatke. Sarah sa kvôli tomu cítila zle, avšak dôvod vás prekvapí. “Keď som sa naňho vtedy pozrela – videla som krásneho muža v jeho najlepších rokoch. Cítila som, že ho obmedzujem. Keď som ho videla s nejakou peknou ženou, pomyslela som si – tí dvaja by boli skvelý pár,” prezradila v jednom interview.

Preto príliš neprekvapí, že keď sa prevalili informácie o jeho niekoľkoročnej nevere, rozhodla sa ostať s ním. Hm, kam sa podela tá sebavedomá Carrie, ku ktorej vzhliadali tisícky žien po celom svete?

Pokračovanie na ďalšej strane

Kristen Stewart a Robert Pattison

diva.sk

Dámy a páni, dostávame sa k prípadu, kedy bola prvýkrát “zločincom” žena. Áno, Kirsten nasadila svojmu “upírskemu” priateľovi parohy. Jej aférka s režisérom Rupertom Sandersom mala za následok, že v júli 2012 sa Robert Pattison odsťahoval z ich spoločného domu. Nakoniec sa však vrátil a neveru partnerke odpustil. Ostali spolu ešte rok. Vzťah sa však tak či tak rozpadol.

Justin Bieber a Selena Gomez

diva.sk

Jeden z najsledovanejších šoubiznisových vzťahov za posledné roky. Justin a Selena sa začali stretávať v roku 2011 a prvé štádium ich lásky vydržalo 3 roky. Počas nich však Justin nepatril k fanúšikom vernosti, čo mu Selena aj verejne vyhodila na oči.

Prečítajte si tiež:
Mýty o introvertoch - nie sú vôbec takí, ako si väčšina ľudí predstavuje. Teraz vám vyvrátime najčastejšie mýty, ktoré o nich kolujú

Keď niekdajšia Disney hviezdička dala dokopy so spevákom The Weeknd, všetko nasvedčovalo tomu, že kapitola Bieber je v jej živote definitívne uzavretá.

Avšak omyl – aj s ním sa po roku rozišla a začala sa opäť stretávať s Justinom. Toho však bavila len pár mesiacov a podľa nových informácií spolu opäť nie sú. Mimochodom, mama Seleny s týmto vzťahom od začiatku nesúhlasila a keď sa dozvedela, že sú opäť spolu, údajne ju museli hospitalizovať…

Bill a Hillary Clintonovci

Nevera storočia – aspoň pre Ameriku! Monika Lewinsky, najznámejšia “milenka” všetkých čias, svoje zviditeľnenie a reputácia ľutovala dlhé roky. Napriek tomu, že kvôli sexu v oválnej pracovni čelil odvolávaniu, svoj mandát dokončil a čo je ešte prekvapivejšie, ustálo to aj jeho manželstvo s Hillary. Zvyšok je už dobre známa história. Hm, tak to vidíme, aj vysoko postavené osobnosti sú len ľudia z mäsa a kostí…

 

Zdroj: https://diva.aktuality.sk/clanok/55134/nevera-tieto-celebritne-pary-ju-prekonali/13/

Foto: https://diva.aktuality.sk/clanok/55134/nevera-tieto-celebritne-pary-ju-prekonali/13/

 

 

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií