fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nevítaná erekcia dokáže chlapa poriadne potrápiť. Ako sa jej zbaviť?

Máte tip? napíšte nám mailom

Áno, erekcia je často vítaná, no občas sa môže dostaviť v nevhodnom čase. Najmä chlapci v období dospievania zažívajú nechcenú erekciu, ktorá príde bez akýchkoľvek sexuálnych myšlienok. Preto sa jej chcú čo najrýchlejšie zbaviť. Tu sú tipy, ako na to!

1. metóda: Zameraj sa myšlienkami na niečo iné!

1.

1

Relaxuj a snaž sa využiť svoje obavy vo svoj prospech. Stres a obávanie sú v tomto prípade výhodou. Pri strese sa totiž krv presúva do horných a dolných končatín, čo pomáha ukončeniu erekcie. Takže najlepším spôsobom je presmerovať svoju pozornosť inam a tým sa tvoj problém vyrieši.

2.

2

Svoje myšlienky zameraj na niečo komplikované a nesexuálne. Určite si počul vtip o tom, že muž má dostatok krvi len buď na fungovanie mozgu alebo penisu. A niečo na tom pravdy je, rozptýľ svoju myseľ myšlienkami a to môže pomôcť navrátiť penis do nestoporeného stavu. Snaž sa priviesť svoju myseľ k myšlienkam, ktoré sú nesexuálneho charakteru. Nesnaž sa však na erekciu zabudnúť za každú cenu. Snaž sa čítať, riešiť matematické zadania alebo si zahraj na hudobný nástroj. Ak ti situácia neumožňuje tieto činnosti vykonať, predstavuj si, že ich robíš. Využi svoju predstavivosť naplno a do detailov. Ak napríklad hráš na gitaru, predstavuj si podrobne prstoklad pri nejakej konkrétnej piesni.

3.

3

Skús zmeniť prostredie. Niekedy je najlepším spôsob sa na chvíľu vytratiť z miestnosti. Najmä ak sa v nej nachádza niekto či niečo, čo erekciu vyvolalo. Po pár minútach by stoporenie malo poľaviť. Taktiež sa snaž ignorovať akékoľvek sexuálne podnety a sústreď sa na iné predmety či myšlienky.

Prečítajte si tiež:
Blog Rezignovanej frajerky: „Deň detí mi zmenil život."

4.

4

Spôsob si miernu bolesť. Samozrejme iba z dôvodu rozptýlenia. Často si muži zvierajú stehná, čím erekciu nielen ukryjú, ale dostatočne sa aj rozptýlia. Niektorí ľudia dokonca odporúčajú buchnúť si cez nohavice semenník. Rana však nesmie byť veľmi tvrdá, preto erekcia rozhodne nestojí za to ublížiť si.

Pokračovanie na ďalšej strane

2. metóda: Skrytie a vyčkanie

1.

5

Posaď sa. Keď sedíš, látka v nohavíc ti prirodzene stláčajú semenníky a to povedie k úpadku erekcie. Výhodou sedenia je aj to, že tento svoj delikátny problém možno lepšie schovať. Môžeš napríklad spojiť stehná, pritiahnuť sa stoličkou bližšie k stolu, či zakryť si rozkrok rukami.

2.

6

Zakry svoj rozkrok. Ak erekcia nechce ustúpiť, môžeš ju zakryť taškou, knihou, novinami či bundou. Nech už použiješ na maskovanie hocičo, drž to v úrovni pása.

3.

7

Zastrč svoj penis do spodného prádla či nohavíc. Ak ťa erekcia neopúšťa, nájdi si miesto, kde svoj penis zastrčíš do prádla alebo nohavíc. Bude tak menej nápadná. Tento spôsob zakrytia erekcie používaj len s vytiahnutým tričkom či košeľou. Treba si však uvedomiť, pri takomto zastrčení dochádza k tretiu, čo môže pomôcť pri likvidácii erekcie, ale tiež ju môže aj podporiť.

Prečítajte si tiež:
Ak váš partner hovorí tieto veci, skutočne vás miluje

Pokračovanie na ďalšej strane

3. metóda: Urýchli dobu trvania erekcie

1.

8

Dopraj si pohodlie. Ak ti to situácia umožňuje, dopraj si dostatok priestoru. Rozopni si opasok a nohavice, stiahni zips. Ak máš možnosť byť v súkromí, stiahni si trocha nohavice a na rozkrok si daj studený obklad. To zaženie tvoju erekciu.

2.

9

Skús teplú sprchu či ľahké cvičenie. Muži si často myslia, že im pomôžeš schladiť sa studenou sprchou. Opak je ale v tomto prípade pravdou – ukončiť erekciu skôr pomôže teplá sprcha či kúpeľ. Taktiež ľahké cvičenie, akým je napríklad chodenie/beh na bežiacom páse odvedie tvoju pozornosť a povedú k distribúcii krvi do nôh a rúk.

Tieto metódy sa často používajú pri dlhotrvajúcej erekcii, ak však stoporenie trvá viac než 4 hodiny, je potrebné vyhľadať lekársku pomoc.

3.

10

Močenie. Áno, močiť s erekciou nie je jednoduché, no môže viesť k jej ukončeniu. Močenie totiž spôsobuje príjemné a relaxačné pocity v slabinách a to pomáha pri uvoľnení erekcie. Množstvo mužov práve týmto spôsobom zaháňa rannú erekciu.

4.

11

Masturbácia. Ide o najefektívnejší spôsob boja proti erekcii. Takže pokiaľ to situácia dovoľuje, vytrať sa z miestnosti, nájdi si súkromie a masturbuj. Nerob to však na verejnosti!

Zdroj: wikihow.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií