Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nevítaná erekcia dokáže chlapa poriadne potrápiť. Ako sa jej zbaviť?

Áno, erekcia je často vítaná, no občas sa môže dostaviť v nevhodnom čase. Najmä chlapci v období dospievania zažívajú nechcenú erekciu, ktorá príde bez akýchkoľvek sexuálnych myšlienok. Preto sa jej chcú čo najrýchlejšie zbaviť. Tu sú tipy, ako na to!

1. metóda: Zameraj sa myšlienkami na niečo iné!

1.

1

Relaxuj a snaž sa využiť svoje obavy vo svoj prospech. Stres a obávanie sú v tomto prípade výhodou. Pri strese sa totiž krv presúva do horných a dolných končatín, čo pomáha ukončeniu erekcie. Takže najlepším spôsobom je presmerovať svoju pozornosť inam a tým sa tvoj problém vyrieši.

2.

2

Svoje myšlienky zameraj na niečo komplikované a nesexuálne. Určite si počul vtip o tom, že muž má dostatok krvi len buď na fungovanie mozgu alebo penisu. A niečo na tom pravdy je, rozptýľ svoju myseľ myšlienkami a to môže pomôcť navrátiť penis do nestoporeného stavu. Snaž sa priviesť svoju myseľ k myšlienkam, ktoré sú nesexuálneho charakteru. Nesnaž sa však na erekciu zabudnúť za každú cenu. Snaž sa čítať, riešiť matematické zadania alebo si zahraj na hudobný nástroj. Ak ti situácia neumožňuje tieto činnosti vykonať, predstavuj si, že ich robíš. Využi svoju predstavivosť naplno a do detailov. Ak napríklad hráš na gitaru, predstavuj si podrobne prstoklad pri nejakej konkrétnej piesni.

3.

3

Skús zmeniť prostredie. Niekedy je najlepším spôsob sa na chvíľu vytratiť z miestnosti. Najmä ak sa v nej nachádza niekto či niečo, čo erekciu vyvolalo. Po pár minútach by stoporenie malo poľaviť. Taktiež sa snaž ignorovať akékoľvek sexuálne podnety a sústreď sa na iné predmety či myšlienky.

4.

4

Spôsob si miernu bolesť. Samozrejme iba z dôvodu rozptýlenia. Často si muži zvierajú stehná, čím erekciu nielen ukryjú, ale dostatočne sa aj rozptýlia. Niektorí ľudia dokonca odporúčajú buchnúť si cez nohavice semenník. Rana však nesmie byť veľmi tvrdá, preto erekcia rozhodne nestojí za to ublížiť si.

Pokračovanie na ďalšej strane

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií