Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nevítaná erekcia dokáže chlapa poriadne potrápiť. Ako sa jej zbaviť?

2. metóda: Skrytie a vyčkanie

1.

5

Posaď sa. Keď sedíš, látka v nohavíc ti prirodzene stláčajú semenníky a to povedie k úpadku erekcie. Výhodou sedenia je aj to, že tento svoj delikátny problém možno lepšie schovať. Môžeš napríklad spojiť stehná, pritiahnuť sa stoličkou bližšie k stolu, či zakryť si rozkrok rukami.

2.

6

Zakry svoj rozkrok. Ak erekcia nechce ustúpiť, môžeš ju zakryť taškou, knihou, novinami či bundou. Nech už použiješ na maskovanie hocičo, drž to v úrovni pása.

3.

7

Zastrč svoj penis do spodného prádla či nohavíc. Ak ťa erekcia neopúšťa, nájdi si miesto, kde svoj penis zastrčíš do prádla alebo nohavíc. Bude tak menej nápadná. Tento spôsob zakrytia erekcie používaj len s vytiahnutým tričkom či košeľou. Treba si však uvedomiť, pri takomto zastrčení dochádza k tretiu, čo môže pomôcť pri likvidácii erekcie, ale tiež ju môže aj podporiť.

Pokračovanie na ďalšej strane

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií