Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nevítaná erekcia dokáže chlapa poriadne potrápiť. Ako sa jej zbaviť?

3. metóda: Urýchli dobu trvania erekcie

1.

8

Dopraj si pohodlie. Ak ti to situácia umožňuje, dopraj si dostatok priestoru. Rozopni si opasok a nohavice, stiahni zips. Ak máš možnosť byť v súkromí, stiahni si trocha nohavice a na rozkrok si daj studený obklad. To zaženie tvoju erekciu.

2.

9

Skús teplú sprchu či ľahké cvičenie. Muži si často myslia, že im pomôžeš schladiť sa studenou sprchou. Opak je ale v tomto prípade pravdou – ukončiť erekciu skôr pomôže teplá sprcha či kúpeľ. Taktiež ľahké cvičenie, akým je napríklad chodenie/beh na bežiacom páse odvedie tvoju pozornosť a povedú k distribúcii krvi do nôh a rúk.

Tieto metódy sa často používajú pri dlhotrvajúcej erekcii, ak však stoporenie trvá viac než 4 hodiny, je potrebné vyhľadať lekársku pomoc.

3.

10

Močenie. Áno, močiť s erekciou nie je jednoduché, no môže viesť k jej ukončeniu. Močenie totiž spôsobuje príjemné a relaxačné pocity v slabinách a to pomáha pri uvoľnení erekcie. Množstvo mužov práve týmto spôsobom zaháňa rannú erekciu.

4.

11

Masturbácia. Ide o najefektívnejší spôsob boja proti erekcii. Takže pokiaľ to situácia dovoľuje, vytrať sa z miestnosti, nájdi si súkromie a masturbuj. Nerob to však na verejnosti!

Zdroj: wikihow.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií