fbpx
(Takmer) nezničiteľná Nokia 3310 je späť! Legenda ožije už tento mesiac

(Takmer) nezničiteľná Nokia 3310 je späť! Legenda ožije už tento mesiac

Nokia 3310 – synonymum slova odolnosť a nezničiteľnosť sa má svetu predstaviť už 26. februára.

Najpopulárnejší a najobľúbenejší mobil všetkých čias je bez pochýb Nokia 3310, ktorá sa začala vyrábať pred sedemnástimi rokmi a do dnešného dňa sa jej predalo viac než 120 miliónov kusov. Keď sa vysloví názov tohto modelu mobilného telefónu od fínskej značky, každý si ho automaticky spája s jeho vysoká odolnosťou a (takmer) nezničiteľnosťou.

Ruku na srdce, kto z nás si aspoň raz v dobe smartfónov, ktorých batérie sa vybíjajú prirýchlo, nezaspomínal na legendárny mobil a nevyslovil prianie, aby bol opäť na trhu. Veď výdrž jeho batérie bola pokojne i týždeň a to aj napriek tomu, že sme dokázali stráviť hodiny hraním hadíka.

Milovníci legendárnej 3310 sa môžu tešiť. Už totiž o necelé dva týždne sa koná v Barcelone veľtrh mobilných technológií MWC a tu sa okrem novodobých výrobcov smartfónov predstaví i Nokia. Tá odprezentuje niekoľko noviniek, ktorými chce preraziť medzi smartfónmi iných značiek a údajne má predstaviť aj novú verziu Nokie 3310. Podrobnosti však zatiaľ výrobca neprezradil, no jej cena sa má pohybovať okolo 60 eur.

 

Zdroj: technobuffalo.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Nokia: V roku 2017 nás čaká 5 smartfónov
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.