fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nielen Meghan je rebelka, protokol porušila aj Kate

Máte tip? napíšte nám mailom

Keď sa v kráľovskej rodine hovorí o rebeloch, obyčajne je na prvom mieste Meghan Markle, ktorá porušila protokol nespočetne veľakrát. Ako je na tom miláčik Britov, Kate Middleton?

Kráľovský protokol je zväzujúci

Svetlo sveta nedávno uzrel dokument o Meghan a Harrym, kde sa sťažovali na tlak médií a verejnosti. Nie je to vlastne ani prekvapujúce, lebo obaja akoby zabúdali na to, že sú súčasťou monarchie a žijú z daní Britov. Vojvodkyňa zo Sussexu sa ešte stále nevie vzdať manierov hollywoodskej rozmaznanej hviezdičky. Protokol možno porušuje aj preto, ale ako je to s Kate? Hoci je označovaná za dokonalú matku a manželku, ktorá zažiari všade, kde sa objaví, aj ona párkrát porušila protokol.

https://www.instagram.com/p/B4kkDEAFwIk/

Porušila protokol, keď odmietla loviť

Kráľovská rodina má veľa pravidiel, niektoré pochopíme ľahko, iné môžu byť proti srsti. Jedným z tých rozporuplných môžu byť aj svätoštefanské lovy na bažanty, ktorých sa Kate odmieta zúčastniť. Podobné stanovisko k tomu zaujala aj princezná Diana, Williamova matka. Práve na ňu sa Kate začína podobať čoraz viac a Briti ju preto milujú. Priazeň má aj u ochrancov zvierat, ktorí tieto zvyky považujú za barbarské.

Prečítajte si tiež:
Harry a Meghan Markle v Malibu: Kto sú ich noví susedia?

Pohladkať manžela nesmie

Kráľovský protokol sa jasne vyjadruje aj k dotykom alebo nežným prejavom na verejnosti. Všetky sú zakázané a ak sú manželia spolu na verejnosti, môžu vedľa seba iba stáť. Kate a Wiliam toto pravidlo porušili minulý rok na svadbe princeznej Eugenie. Zvedaví fotografi ich pristihli pri tom, ako sa nežne hladia po ruke, a tak sa nevyhli menšiemu trapasu. Nám neostáva nič iné len konštatovať, že hoci to protokol nedovoľuje, je to krásny prejav lásky.

Kate porušila protokol
blesk.cz

Ani Kate nie je vždy dáma

Členky kráľovskej rodiny sa na verejnosti musia objavovať vždy elegantné a pekne oblečené. Obliekanie podlieha prísnym pravidlám, sleduje sa farba, dĺžka, materiál, výstrih i tvar kabelky. Kate je ale športovkyňa telom i dušou a niekedy ju tak môžeme vidieť v športovom. Šaty síce neodkladá často, ale aj tak vyzerá vždy výborne.

Deti miluje

Členovia kráľovskej rodiny si nesmú robiť selfie a rozdávať autogramy. Je to aj preto, aby sa vyhli dražbe svojich podpisov. Rovnako by si mali udržiavať aj určitý odstup. Kate ale miluje stretnutia s deťmi a nemá problém sa s nimi hrať, smiať sa alebo sa objímať. Rada sa s nimi rozpráva, aj keď tým porušuje protokol. Inšpiruje ako žena, módna ikona a v neposlednom rade ako matka.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle a Harry: Kanaďania ich vo svojej krajine nechcú

https://www.instagram.com/p/B3uqFysl1T_/

Prečítajte si tiež:

Šatník Kate Middleton je drahší ako šatník Meghan Markle! Denný outfit ich stojí 50 tisíc libier

Zdroj: najmama.sk  cas.sk  blesk.cz  hnonline.sk markiza.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií