Nika Karch, Brunno Oravec, Kuly či Beáta Dubasová budú v Nitre koncertovať a zároveň pomáhať

Nika Karch, Brunno Oravec, Kuly či Beáta Dubasová budú v Nitre koncertovať a zároveň pomáhať

Speváčka Nika Karch si na záver roka pripravila pre nitrianske publikum Vianočný koncert, na ktorý si pozvala zaujímavých hostí. Na jednom pódiu si s Nikou zaspievajú Brunno Oravec, Beáta Dubasová či Kuly.

nika-karch1

,,Keďže som za posledné roky absolvovala niekoľko turné po Slovensku s viacerými umelcami, rozhodla som sa pozvať práve ich na svoj Vianočný koncert. Veľmi sa teším, že prijali moje pozvanie a opäť si zaspievam spolu s Brunnom, Beátkou či Kulym,“ prezradila Nika, ktorá sa v Nitre, kde žije už 10 rokov, predstaví po dlhšom čase.


nika-16_a6

Nájomná jednotka 210 v Nitre tak zažije 13. decembra jedinečný koncert. ,,Bude to určite zaujímavé, každý hosť zaspieva zopár svojich najväčších hitov, odznejú rôzne duetá a ľudia sa môžu tešiť aj na spoločnú skladbu. V programe vystúpi aj detský spevácky zbor. Všetkých spevákov bude doprevádzať špičková kapela Panama s výbornými hudobníkmi a na koncerte budeme aj pomáhať. Priamo tam spravíme finančnú zbierku pre Nikoletu Abbatantuono, ktorá je veľmi úspešná slovenská chodkyňa a žiaľ ochorela. Je nutná operácia v zahraničí, ktorá je veľmi nákladná a nemôže si to dovoliť, keďže žije len so svojimi súrodencami a babkou, ktorá sa o nich stará,“  prezradila Nika Karch a na záver dodala:

,,Týmto by som chcela pozvať všetkých ľudí z Nitry a blízkeho okolia na tento koncert. Nech sa prídu nadýchať predvianočnej atmosféry a užiť si spolu s nami tento pekný večer  a pomôcť dobrej veci.“

vianocny-koncert-1

vianocny-koncert

bilboard-vianocny-koncert-bez-reklamy

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Nika Karch má na konte novú spoluprácu s Maco Mamuko
Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*