fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nika Karch má na konte novú spoluprácu s Maco Mamuko

Máte tip? napíšte nám mailom

Speváčka Nika Karch sa nebráni rôznym spoluprácam a má rada nové výzvy. Dôkazom toho je aj nová skladba Khelen Šavale, ktorá vznikla v spolupráci s Maco Mamuko.

,,Chcela som mať aspoň jednu cigánsku pesničku, pretože ich hudba sa mi páči a vždy vo mne rozprúdi krv. Chlapcov z Maco Mamuko registrujem už dlhšie a keď sme sa náhodne stretli v jednom štúdiu, po krátkej debate sme sa dohodli na vzájomnej spolupráci, čo ma veľmi potešilo,“ prezradila speváčka, pre ktorú najväčším problémom bol jazyk, keďže doteraz s ním nemala žiadne skúsenosti.

maco-mamuko

nika-karch-a-maco-mamuko

,,Skladbu som skúšala naspievať v slovenčine aj v angličtine a aj v rómskom jazyku, ktorý nakoniec vyhral. Bola to pre mňa veľká výzva, keďže ten jazyk vôbec nepoznám, ale snažila som sa s tým popasovať.  Chalani z Maco Mamuko ma pochválili, že som to zvládla super na to, že s touto rečou som sa stretla vôbec prvýkrát,“ dodala na záver Nika Karch.

nika-karch1

Pozrieť novinku Nika Karch a Maco Mamuko – Khelen Šavale si môžete pozrieť tu:

Zdroj: Tlačová správa

Prečítajte si tiež:
Slovenská hymna, ako si ju ešte nepočul! Zimomriavky a národná hrdosť zaručené
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií