fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nízlová a Lobotka sa stali rodičmi: Ukázali aj fotografiu malej Lindy

Speváčka Daniela Nízlová a futbalista Stanislav Lobotka sa na sociálnej sieti pochválili s novým prírastkom v rodine. 

Len pred niekoľkými mesiacmi oznámili sestry Nízlové koniec svojej speváckej kariéry. Každá z nich sa vraj rozhodla, že pôjde svojou vlastnou cestou. Veronika priznala, že so spevom nekončí a v speváckej kariére bude pokračovať aj naďalej. Už vtedy sa špekulovalo, že za nečakaným rozhodnutím sestier, stojí 25-ročný futbalista z Trenčína, Stanislav Lobotka. A hoci fotky hovorili jasne, známa speváčka sa snažila svoje tehotenstvo utajiť do poslednej chvíle.

Nízlová a Lobotka sa stali rodičmi

Budúca mamička neskôr na Instagrame zverejnila, že je skutočne tehotná a že sa na svoje prvé dieťa teší. Fanúšikom sa priznala, že na svet príde dievčatko, ba dokonca prezradila, aké meno sa rozhodla dať malej princeznej. Spoločné dieťa Stanislava Lobotku a Daniely Nízlovej sa bude volať Linda.  

A kým mnohí špekulovali o tom, či bude známa Slovenka rodiť doma alebo v Španielsku, kde mladý futbalista pracuje, mladý pár sa predsa len rozhodol pre Slovensko. Twiinska, rodila napokon na Slovensku vo Fakultnej nemocnici Trenčín. Linda sa narodila s hmotnosťou 2,4 kg a dĺžkou 48 cm.    

Meno vybrali vopred

Ako prvý sa fotografiou malej dcérky pochválil hrdý otec Stanislav Lobotka, ktorý sa však pôrodu nezúčastnil. O niekoľko hodín neskôr sa s najnovšou informáciou podelila so svojimi fanúšikmi aj čerstvá mamička Daniela Nízlová a nezabudla napísať ani odkaz. Pod fotografiou stálo: „Vitaj, láska naša“.

Speváčke okamžite začali blahoželať aj známi Slováci. Nechýbali ani Zuzana Plačková, Dominika Mirgová, Patrícia Viteková, Kristína Tormová či Matúš Krnčok.   

Pre meno sa mladá dvojica rozhodla preto, aby bolo ľahko vysloviteľné aj doma aj v zahraničí, kde pôsobí Stanislav Lobotka ako futbalista.

Zdroj: Instagram

 

 

 

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií