fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nízlová a Lobotka sa stali rodičmi: Ukázali aj fotografiu malej Lindy

Máte tip? napíšte nám mailom

Speváčka Daniela Nízlová a futbalista Stanislav Lobotka sa na sociálnej sieti pochválili s novým prírastkom v rodine. 

Len pred niekoľkými mesiacmi oznámili sestry Nízlové koniec svojej speváckej kariéry. Každá z nich sa vraj rozhodla, že pôjde svojou vlastnou cestou. Veronika priznala, že so spevom nekončí a v speváckej kariére bude pokračovať aj naďalej. Už vtedy sa špekulovalo, že za nečakaným rozhodnutím sestier, stojí 25-ročný futbalista z Trenčína, Stanislav Lobotka. A hoci fotky hovorili jasne, známa speváčka sa snažila svoje tehotenstvo utajiť do poslednej chvíle.

Nízlová a Lobotka sa stali rodičmi

Budúca mamička neskôr na Instagrame zverejnila, že je skutočne tehotná a že sa na svoje prvé dieťa teší. Fanúšikom sa priznala, že na svet príde dievčatko, ba dokonca prezradila, aké meno sa rozhodla dať malej princeznej. Spoločné dieťa Stanislava Lobotku a Daniely Nízlovej sa bude volať Linda.  

A kým mnohí špekulovali o tom, či bude známa Slovenka rodiť doma alebo v Španielsku, kde mladý futbalista pracuje, mladý pár sa predsa len rozhodol pre Slovensko. Twiinska, rodila napokon na Slovensku vo Fakultnej nemocnici Trenčín. Linda sa narodila s hmotnosťou 2,4 kg a dĺžkou 48 cm.    

Meno vybrali vopred

Ako prvý sa fotografiou malej dcérky pochválil hrdý otec Stanislav Lobotka, ktorý sa však pôrodu nezúčastnil. O niekoľko hodín neskôr sa s najnovšou informáciou podelila so svojimi fanúšikmi aj čerstvá mamička Daniela Nízlová a nezabudla napísať ani odkaz. Pod fotografiou stálo: „Vitaj, láska naša“.

Speváčke okamžite začali blahoželať aj známi Slováci. Nechýbali ani Zuzana Plačková, Dominika Mirgová, Patrícia Viteková, Kristína Tormová či Matúš Krnčok.   

https://www.instagram.com/p/B7QakMCF16K/?utm_source=ig_embed

Pre meno sa mladá dvojica rozhodla preto, aby bolo ľahko vysloviteľné aj doma aj v zahraničí, kde pôsobí Stanislav Lobotka ako futbalista.

Zdroj: Instagram

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií