fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

NODZO má v novom klipe “Vozíme sa ulicami” krásne ženy a drahé autá!

Máte tip? napíšte nám mailom

Mladý slovenský raper NODZO vydáva svoj nový song a to krátko po vydaní svojho prvého albumu CHÉMIA, ktorý dostál rovno aj vizuálnu podobu. Už názov pesničky vystihuje, o čom bude tento song a aký bude samotný videoklip. Môžete totiž na ňom vidieť, ako sa vozí spolu so svojou crew po uliciach v poriadne drahých autách.

Singel VOZÍME SA ULICAMI je produkciou od mladého talentovaného beatmakera menom JL beats. Song bol nahrávaný v štúdiu Randal Group. O vizuálnu podobu sa postaral Marci Rouse z MRouseMedia. Vo videoklipe taktiež k luxusným autám nesmú chýbať ani krásne ženy, ktoré svojou krásou cely vizuál krásne obohatili.

Ako sa aj samotný interpret vyjadril na svojej facebookovej stránke, track poukazuje na kolečkovania po meste, zapálenie letnej cigarety, spoločnosť nádherných žien a užívanie letnej atmosféry s priateľmi.

Taktiež má pripravený ďalší song ktorý príde už v túto nedeľu, v ktorom sľubuje poriadnu rapovu nálož. Sme zvedaví čo prinesie po tomto úlete, ktorý mnoho ľudí kritizuje. My sa necháme prekvapiť, a o ďalšom novom songu vás budeme informovať.

Prečítajte si tiež:
Ryšavý spevák je najpredávanejší na svete. Teraz si podmanil Prahu

13912794_751037611665869_717398419817130644_n (1)

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií