fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nosíte správny strih plaviek k svojmu typu postavy?

Máte tip? napíšte nám mailom

Ženy, ktoré majú ideálnu postavu, asi veľmi neriešia, aký typ plaviek by si mali obliecť. Oveľa viac je však žien, ktoré so svojou postavou nie až tak veľmi spokojné, a preto je pre nich návšteva kúpaliska obrovským strašiakom. Prinášame vám stručný prehľad o tom, aký typ plaviek sa k vám hodí, ak máte širšie boky či menšie prsia.

Väčší zadok a širšie boky

Ak nie ste spokojná so svojim zadkom a máte širšie boky, tak sa snažte urobiť tieto partie menej nápadnými. Odporúča sa zvoliť tmavé farby a jednodielne plavky. Vhodnou voľbou je zvýrazniť inú časť vášho tela – napríklad plecia, prsia alebo krk.

plavkyFoto: pixabay.com

Úzke boky

Nájdu sa aj ženy, ktorá majú naopak veľmi úzke boky. Aj s tým sa dá vyhrať a to tak, že použijete plavky, ktoré majú v oblasti bokov volániky, vzory, mašle a aplikácie. Saďte na menšie strihy nohavičiek a výrazné farby.

summer-1188520_960_720Foto: pixabay.com

Veľké prsia

Ak máte problém s veľkými prsiami, tak si vždy kupujte plavky s košíkmi, pevnými výstužami a širšími ramienkami, aby sa vám prsia nepohybovali, ale pevne držali na jednom mieste.

Prečítajte si tiež:
Zabudnite na plameniakov! Hit minulého leta strieda dokonalý módny štýl

beach-1230517_960_720Foto: pixabay.com

Malé prsia

V prípade malých pŕs je vhodné zvoliť v oblasti dekoltu volániky, kvetinky a iné aplikácie, ktoré opticky zväčšia vaše prsia. Samozrejme opäť vsaďte na svetle farby.

bikinyFoto: pixabay.com

Široké stehná

V prípade širokých stehien toho veľa neurobíte, keďže plavky stehná nezakrývajú. Vhodnou voľbou je opätovne upútať na inú časť vášho tela – úzky pás, pekné prsia, chudé ruky. Riaďte sa však pravidlom, že v prípade dvojdielnych plaviek bude spodný diel tmavej farby. Určite vám to aspoň trošku pomôže.

Sunbathing,_outdoor_swimming_poolFoto: sk.wikipedia.org

Široké ramená

Ďalším z problémov môžu byť aj široké ramená. Tie sa musíte pokúsiť opticky zúžiť tak, že použijete strih plaviek, ktorý má široké ramienka alebo iba jedno ramienko okolo krku. Vhodné sú aj monokiny či plavky s vodorovnými pásikmi.

girl-923573_960_720Foto: pixabay.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií