fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Note 7 môžeš vrátiť v ohňuvzdornom balení!

Máte tip? napíšte nám mailom

Nie je to tak dávno, čo sa objavila chyba s batériou pri novom modeli Galaxy Note 7. Používateľom tento nový smartfón začal horieť či vybuchovať. Pre svojich zákazníkov teda výrobca urobilu milú službičku – začal posielať balenia určené na cestu späť k výrobcovi.

Balenie pre vrátenie pozostáva zo štyroch krabíc, z toho niektoré majú medzi sebou tepelnú izoláciu. Spolu s krabičkami na vrátenie obdržíš i rukavice a manuál, akým spôsobom treba smartfón zabaliť na cestu k Samsungu.

Zákazníci majú na teraz inštrukcie jasné. Ihneď vypnúť svoj Note 7, zabaliť podľa návodu a rukavice si môžeš nechať ako suvenír.

Ohňuvzdorný obal nie je vôbec na zahodenie. Z pohľadu spoločnosti Samsung ide o najbezpečnejšiu cestu vrátenia v porovnaní s tým, ak by si mal smartfón posielať v pôvodnej papierovej krabičke.

Zdroj: phonearena.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií