fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fotka Donalda Trumpa ovládla internet: Jej vznik bude dlho ľutovať

Máte tip? napíšte nám mailom

Donald Trump je ako americký prezident pod drobnohľadom verejnosti. Jedna z jeho posledných fotografií je však poriadne nelichotivá a smeje sa na nej celý svet. Nové meme sú na obzore.

 

Donald Trump je až príliš oranžový

Donald Trump zasa zaujal! Otázne však je, či je to pre neho dobre, pretože sa na ňom zabáva internet. Fotografovi sa podarilo zachytiť ho pri prechádzke po trávniku Bieleho domu. Na tom by, samozrejme, nebolo nič zvláštne ani zarážajúce. Pri pohľade na fotografiu si  okamžite si všimnete, že Trumpova tvár svieti na oranžovo. Vyzerá skôr ako mandarínka a je bronzový omnoho viac, ako inokedy. Jeho tvár je pravdepodobne zakrytá tmavším make-upom a vidno líniu, kde jeho výrazné líčenie končí. Donald Trump vyzerá dosť smiešne aj preto, lebo mu vietor prefúkol vlasy a odhalil jeho svetlú pokožku hlavy.  To, čo vyzerá ako oranžová maska, môže byť len veľmi zle urobený make-up.

Humorné tweety na seba nenechali dlho čakať

Donald Trump nemohol ani len tušiť, aký posmech ho čaká. Ľudia na Twitteri sa začali doslova predbiehať v tom, kto napíše niečo vtipnejšie alebo pripraví zaujímavé meme. Chlap, ktorý vyzerá ako vankúš, na ktorom žena zaspí s make-upom alebo prezident hľadajúci svoj štetec na líčenie? Amerického prezidenta nikto nešetril. Nie je to prvý raz, čo sa mu podarilo niečo podobné. V máji 2017 chcel americký prezident napísať negatívne tlačové spravodajstvo a namiesto toho si v tweete vymyslel nové slovo. V roku 2018 nastupoval do lietadla a na podrážke mal pravdepodobne nalepený toaletný papier. Meme komunita na jeho chyby doslova čakala.

Porovnanie s pandou

Kým niektorí komentujúci sa pýtali, či sa mu nedá pomôcť, iným pripomenul pandu. Farba jeho pleti nie je pod paľbou kritiky prvý raz. Už dávnejšie si na ne posvietili jeho kritici a hľadali prejavy nejakej choroby, aby spochybnili jeho zdravotný stav. Nech je to už akokoľvek, faktom je, že Donald Trump príliš zdravo nevyzerá a či už za jeho zjavom zvykne stáť solárium, samoopaľovací sprej alebo nevhodne zvolený make-up, pôsobí to veľmi smiešne.

Prečítajte si tiež:

https://klocher.sk/meghan-markle-donald-trump/

Prečítajte si tiež:
Chlapček, ktorý nemá ruky ani nohy, dojíma svet. To, čo urobí vo videu pre svojho malého bračeka, vás chytí za srdce
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií