fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nová Škoda Superb sa vo svetovej premiére predstaví počas MS v Bratislave

Máte tip? napíšte nám mailom

Škoda Superb, faceliftovaná vlajková loď českej automobilky, si svetovú premiéru odbije počas MS v hokeji, ktoré sa tento rok konajú v Bratislave a v Košiciach.

Na našom trhu veľmi obľúbená česká automobilka sa už dlhé roky prezentuje výraznou podporou športových podujatí. Sústreďuje sa hlavne na hokej a cyklistiku. Sponzorom Majstrovstiev sveta v hokeji je už od roku 1993 a po prvý raz využíva toto medzinárodné podujatie na prezentáciu nového modelu. Bratislava si tak pripíše prvenstvo a faceliftovaný model Superb odhalia práve v našom hlavnom meste.

Zdroj: autanet.cz

Aktuálna tretia generácia je na trhu už viac ako štyri roky, facelift sa teda dal očakávať. Terajšiu generáciu zdobí naozaj podarený dizajn, ktorý má na svedomí slovenský dizajnér Jozef Kabaň. Ten medzičasom zmenil pôsobisko a aktuálne pracuje pre jednu z najluxusnejších automobiliek na svete – Rolls Royce.

Zdroj: .autoevolution.com

Ako bude vyzerať nová Škoda Superb, možno vidieť z oficiálneho nákresu. Decentnými zmenami prejde predný aj zadný nárazník. Dopredu by mala novinka dostať už Full-Led svetlomety a miesto si nájde aj typická maska chladiča.

Prečítajte si tiež:
Svet plný drog a šialenstva, z ktorého niet úniku. O tom bude nová hra, ktorá sa možno stane hitom!

Vzadu po vzore nového modelu Scala či Kamiq zmizne logo automobilky a nahradí ho tiahly nápis ŠKODA. Ako je dnes u väčšiny koncernových áut zvykom, zadné svetlá bude spojovať ozdobná lišta. Do ponuky by mala pribudnúť po novom aj plug-in hybridná verzia, ktorá preberie techniku z koncernového modelu rovnakej triedy, Volkswagenu Passat GTE.

Zdroj: .autoevolution.com

Zdroj: skoda-storyboard.com. .autoevolution.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií