fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nové fotografie Jasona Momoa majú 1,2 milióna lajkov za menej ako 24 hodín

Máte tip? napíšte nám mailom

Jaseona Momoa, ktorého fanúšikovia poznajú ako Khala zo seriálu Game of trones či Aquamana, poskytol rozhovor pre magazín Esquire.

Jason nedávno poskytol rozhovor časopisu Esquire, ktorý upútal pozornosť mnohých fanúšikov nezvyčajnými a rozkošnými fotkami. Aký je však hlavný dôvod, prečo sa fotky Jaseona Momoa stali do pár hodín tak obľúbené?

Hora svalov a herec, ktorý sa podobá na gréckeho boha, ukázal úplne odlišnú stránku svojho života. Na fotografiách totiž drží mačku, je broskyne či dokonca žehlí! Možno chcel odkázať fanúšikom, že aj keď je zlý chlapec má aj tak dobré srdce a je skutočne kráľom divých vecí, najmä keď ido o jeho lásku k zvieratám.

 

Jason je miešanec rozpoltený medzi Iowou a Havajom však viac ako hereckým umením dráždi aktívnymi sociálnymi sieťami, kde prezrádza tipy a triky, ako udržiava svoje telo vo výbornej kondícii. Jeho vzhľad je na hollywoodske pomery netradičný a pre ženské publikum o to príťažlivejší. O čom svedčia aj nasledujúce fotky:

Jason Momoa

jason momoa fotky

jason momoa

esquire.comfotka ako je broskyňu jason

nove fotky

1,2 miliona likeov

Janson Momoa si v apríli oholil bradu

Tým, že si Momoa oholil bradu, chcel povedať, že sa ľudia nemajú báť zmeny. Týmto spôsobom vyzýval aj ostatných mužov, aby sa k nemu pridali a prispeli k uzdravovaniu našej planéty. Momoa tvrdil: „Je to zmena k lepšiemu. Nielen pre moje deti, pre vaše deti, aj pre svet. Uskutočníme zmenu, ktorá bude mať pozitívny dopad pre zdravie našej planéty. Poďme robiť veci pre vyčistenie našich oceánov, aj našej krajiny. Pripojte sa ku mne na ceste za touto zmenou. Spoločne prepnime na nekonečne recyklovateľný hliník.” 

Prečítajte si viac:

Fanúšikovia smútia. Herec Jason Momoa si dobrovoľne oholil svoju dlhú bradu. Ako chce týmto činom pomôcť našej planéte?

 

Ranný tréning či horolezectvo

Ako základ dobrého tréningu Jason Momoa vníma ranné vstávanie. Skutočne skoré ranné vstávanie.

„Z postele sa dostávam už o piatej ráno a trénujem ťažko. Mám dve malé deti, preto je budíček pre mňa taký dôležitý. Ale milujem to, neklamem vám. Vstanem, lozím, poriadne si zacvičím a užívam chvíľu s vlastnými myšlienkami,” uvádza pre Men’s Health Magazine.

Preferuje workout v exteriéri, teda na čerstvom vzduchu, odkiaľ čerpá energiu pred náročným dňom. Aj preto naplno podľahol horolezeckej vášni. Ak páni trávia čas po práci vo fitku a nedosahujú žiaduce výsledky, Američan s uhrančivým pohľadom predstavuje príklad, ako budovať silu a estetiku netradičným spôsobom.

Prečítajte si viac:

Jeden z najpríťažlivejších mužov planéty? Takto trénuje Jason Momoa

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií