fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nové video SMER-u SD: Fico nevhodne útočí na oponentov a využíva na to aj deti

Máte tip? napíšte nám mailom

Robert Fico zverejnil video, v ktorom poukazuje na svojich oponentov. Do kampane zakomponoval aj deti. 

Ak by ste si mysleli, že vás už v slovenskej politike nemôže nič prekvapiť, ste na omyle. Po videách Beblavého s Trubanom sa členovia strany Smer-SD rozhodli, že rovnaký spôsob prezentácie ponúknu svojim voličom aj oni sami.

Robert Fico a video s deťmi

Do volieb ostávajú už len dva mesiace a politické strany majú posledné týždne na realizovanie svojich kampaní, aby získali voličov a vďaka nim sa “prekrúžkovali” do parlamentu. Vo väčšine miest už svietia politické pútače a konajú sa aj stranícke stretnutia. Dôležitou stávkou na istotu sú aj sociálne siete, kde sa politická kampaň vďaka sile online médií šíri najrýchlejšie. 

Presne o to sa pokúsil Robert Fico, ktorý svojím videom rozpútal búrlivú diskusiu, či je zosmiešňujúci spôsob prezentácie strany vhodný alebo nie.

V najnovšom videu sa objavia deti, ktoré stvárňujú opozíciu. Predstavujú Richarda Sulíka, Michala Trubana, Igora Matoviča, Alojza Hlinu, Borisa Kollára, či dokonca jeho úhlavného nepriateľa, Andreja Kisku.   

Prečítajte si tiež:
Z pardubickej nemocnice šľahali plamene. Oheň vraj založili väzni

https://www.facebook.com/smersd/videos/vb.102146246492040/568088370677876/?type=2&theater

Útok na opozíciu

A keďže na stranu Smer-SD útočí aj opozícia, Robert Fico sa rozhodol, že všetkým súperom vráti úder. Vo videu sa deťom prihovára slovami:

„Miško Truban, to ako vyzeráš? To sa nehanbíš prísť ráno do škôlky takto zhúlený? Mirko Beblavý, už s tým prosím ťa, prestaň! Všetci vieme, že si gorilie mláďa. Andrejko Kiska, prosím ťa, zlez z toho bieleho koňa,” poukazuje na svojich oponentov a ich kauzy bývalý predseda strany SMER, Robert Fico.

Predvolebné video uzatvára slovami: Slovensko nemôžu riadiť takéto nezodpovedné deti. Voľte zodpovedne. Aj napriek tomu, že sa od vraždy Jána Kuciaka poukázalo na nemalé prepojenia strany SMER a mafie, podľa predbežných prieskumov je to práve ona, ktorá by voľby vyhrala. 

Nuž, nech sa pri odovzdávaní svojho hlasu rozhodnete akokoľvek, z najnovšieho videa SMER-u by ste si mohli vziať aspoň záverečnú myšlienku. Voľte zodpovedne.

Zdroj: Facebook

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií