fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zvodné agentky na čele s Kristen Stewart. Toto sú noví Charlieho anjeli!

Máte tip? napíšte nám mailom

Pozrite si prvý trailer reštartu kultovej série Charlieho anjeli, v ktorom znie nový singel od Miley Cyrus, Ariany Grande a Lany Del Rey.

 Dobré ráno, Anjeli,” hovorí záhadný hlas a dáva tímu agentiek inštrukcie k ich ďalšej misii. Presne tak, Charlieho anjeli sú späť! Kultová séria, ktorá je ženskou odpoveďou na Bondovky, sa do našich kín vráti už túto jeseň. Informuje o tom spoločnosť Itafilm prostredníctvom tlačovej správy.

A v novinke sa predstaví naozaj hviezdne ženské obsadenie – Anjelov si zahrajú Kristen Stewart, Naomi Scott a Ella Balinska. Pozrite si prvý trailer k filmu Charlieho anjeli, v ktorom hlavné hrdinky bojujú s organizovaným zločinom (nielen) ženskými zbraňami.

Koho uvidíme?

Noví Charlieho anjeli vznikli pod režisérskou taktovkou talentovanej herečky a filmárky Elizabeth Banks, ktorú môžete poznať ako Effie zo série Hry o život či Gail z filmov Ladíme, ktorých druhý diel aj režírovala. Ako noví anjeli sa predstavia herečka a modelka Kristen Stewart (sága Twilight), Naomi Scott známa z najnovšej disneyovky Aladdin či talentovaná Ella Balinska. Okrem nich sa vo filme ukáže aj režisérka filmu Elizabeth Banks, hollywoodska legenda Patrick Stewart (séria X-Men), Djimon Hounsou (Captain Marvel) či Sam Claffin (Hry o život).

Prečítajte si tiež:
Najlepšie horory všetkých čias #1
Zdroj: ITAFILM

K novému filmu vznikla aj titulná pesnička, o ktorú sa postaralo trio “hudobných” anjelov – Miley Cyrus, Ariana Grande a Lana Del Rey. Ochutnávku z nej môžete počuť už v prvom traileri k filmu.

Nenechajte si ujsť akčnú komédiu Charlieho anjeli v kinách už od 7. novembra 2019. Na vaše plátna ho prinesie spoločnosť Itafilm.

Zaspomínajme si…

Pôvodný film Charlieho anjeli uzrel svetlo sveta v jubilejnom roku 2000. Hlavné aktérky si zahrali Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Liu.

Tromfne novinka toto legendárne trio? Zdroj: people.com

No treba spomenúť aj rovnomenný televízny seriál, ktorý fičal už od roku 1976. Mal 5 sérií a hlavné postavy si zahrali herečky  Jaclyn Smith, Kate Jackson a Farrah Fawcett.

A už keď sme pri seriáloch, postrehli ste, že existuje aj remake toho starého zo 70. a 80. rokov? Novinka pochádza z roku 2011 a v hlavných úlohách sa predstavili herečky Minka Kelly, Annie Ilonzeh a Rachael Taylor.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií