fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Novinka od slovenskej speváčky. Nika Karch prichádza so skladbou In my head.

Máte tip? napíšte nám mailom

Čo majú spoločné Nika Karch a Mišo Chrenko?

Slovenská speváčka Nika Karch prichádza pred letom s chytľavou piesňou  In my head, ktorá je jej prvou skladbou spievanou v anglickom jazyku.

    ,,Rada skúšam nové veci a vždy som chcela mať aspoň jednu skladbu v angličtine. Keď som prvýkrát počula hudbu v štúdiu hneď som vedela, že práve do tejto skladby musím napísať anglický text” hovorí michalovská rodáčka Nika, ktorá tak oprášila svoj obľúbený jazyk, keďže počas strednej školy študovala v americkom Arkansase.

Nika Karch

K tejto novinke natočila aj videoklip, ktorý vznikal v krásnej slovenskej prírode v okolí Nitry pod taktovkou kameramana Stana Kováča. ,,Natáčanie klipu bolo dosť  náročné hlavne v pasážach točených v nákupnom centre, kde som musela stáť niekoľko minút bez pohnutia” dodala sympatická speváčka.

Okrem Niky si v klipe zahral aj Mišo Chrenko, ktorý skladbu spolu s Ľubom Korčokom produkoval a s ktorým Nika spolupracuje už dlhšie.

      ,,Mišo je veľmi šikovný a talentovaný hudobník a veľmi sa teším, že na mojich najbližších koncertoch sa predstaví na pódiu spolu so mnou, keďže sa stal mojím novým bubeníkom v kapele” dodala na záver Nika Karch.

Nika Karch – In my head

Boris Karch – Manažér Nika Karch
Foto: Peter Baráth

 

Prečítajte si tiež:
Hudobník Homes: Keď som dokončil melódiu, položil som gitaru na posteľ a od vzrušenia skákal asi polhodinu po izbe

Nika Karch

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií