fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Novinky zo sveta módy! S netradičnými oblekmi OppoSuits jednoznačne zažiarite

Máte tip? napíšte nám mailom

Zahraničná firma a štýlová značka oblekov v jednom s názvom OppoSuits vyplnila trhovú medzeru a začala so zaujímavým projektom. Už od roku 2012 vytvára nezabudnuteľné a štýlové obleky pre mužov. Nájdete tam kúsok pripomínajúci hru Pac-Man, ale aj trikolóru americkej vlajky s názvom Stars and Stripes a mnoho ďalších.

Okrem štýlového prevedenia vás prekvapí aj cena týchto kúskov. Väčšina z nich sa pohybuje v cene okolo US$99.99, čo je v prepočte cca 86 €. V porovnaní s cenami našich oblekov je to slušné, čo poviete?

Za celým nápadom stoja traja mladí podnikatelia, ktorí tento nápad dostali na cestách cez juhovýchodnú Áziu. V necelých troch rokoch nastavili celý rad viac ako 45 návrhov, ktoré sa dostali k zákazníkom vo viac ako 50 krajinách.

„Naša sila spočíva v našich základných presvedčenia. Dnes platia stále rovnaké hodnoty ako na začiatku. Chceme poskytnúť mužom s kvalitou prostý obleky. Naše obleky predstavujú mužov, ktorí sa neberú príliš vážne, ale napriek tomu majú zmysle pre štýl,“ prezradili podnikatelia na svojej webovej stránke.

Prečítajte si tiež:
PF UPJŠ 2015 pozýva na imatrikulačný ples skvelou pozvánkou

Čo poviete na tieto kúsky? Páčia sa vám?

os_031_harleking_website_001 os_031_harleking_website_002_1 os_031_harleking_website_003 os_032_cannaboss_website-001 os_032_cannaboss_website-002 os_product-photo_stars-and-stripes_1 os_product-photo_stars-and-stripes_2 os_product-photo_stars-and-stripes_3 os_product-photo_stars-and-stripes_4 os_testival_website_v2_01_1 os_testival_website_v2_02_1 os_tulips-from-amsterdam_website_v2_01_1 pac-man-suit-opposuits-1 pac-man-suit-opposuits-2 pac-man-suit-opposuits-3 pac-man-suit-opposuits-4 pac-man-suit-opposuits-5

Zdroj: www.boredpanda.com, www.opposuits.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií