fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nový iMac Pro sa stal obeťou rozoberania. Pozri sa doň!

Máte tip? napíšte nám mailom

Predaj iMacu Pro bol po dlhom čakaní spustený v polovici decembra minulého roku. Samotní kupujúci nenechali na seba dlho čakať a začali natáčať rôzne videá unboxingu a prvých dojmov. Našli sa však aj odvážlivci, ktorí sa rozhodli rozobrať svoj nový iMac. Chlapci z Macsales ako prví pozreli pod kabát tohto stroja.

Do samotného vnútra počítača sa dostanete veľmi ťažko a síce je potrebné odlepiť displej – odporúčame nechať na odborníka spolu s celým servisom. Na novom iMacu nie je možné rozšíriť pamäť RAM jednoduchým otvorením malých dvierok, tak ako bolo tomu u starších modelov. Na akýkoľvek zásah je teda potrebné odlepiť displej.

Hneď po odlepení vidíme gigantický systém chladenia a pokiaľ pôjdeme ešte hlbšie, nájdeme v prípade modelu s 1TB kapacitou dva SSD disky o veľkostiach 512GB. Suma sumáru teda upgrade nie je ani náhodou jednoduchý a nad samotnou konfiguráciou, ktorú si objednáš, poriadne popremýšľaj.

Následný prípadný servis naozaj odporúčame vykonať odborníkom, nakoľko odliepanie displeja nie je žiadna sranda.

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií