fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nový Mercedes triedy E je ako zo sci-fi filmu

Máte tip? napíšte nám mailom

Nový Mercedes triedy E je naozaj veľkolepý.

Poznáme autá z filmov, ktoré dokážu rozprávať, parkovať bez námahy vodiča alebo samostatne robiť úkony. Toto všetko môžeme vidieť len vo filmoch. Tento Mercedes tredy E však nie je zo sci-fi filmu, ale je naozaj skutočný. 

Takto bol predstavený tento model z novej triedy E, ktorý dokáže zvládnuť jazdu alebo parkovanie úplne sám. Už teraz z toho vyplýva, že pôjde o jedno z najexkluzívnejších, najpohodlnejších a najelegantnejších vozidiel na trhu. Pri tomto type auta to vyzerá tak, že sa vzdáme šoférovania a necháme za nás jazdiť na cestách toto skvostné vozidlo.

mercedesy

Avšak, vynára sa niekoľko otázok v podobe bezpečia za volantom. Dokáže toto auto fungovať na ceste naozaj bezpečne? Na druhej strane šoférovať takéto “fáro” by mohlo byť väčší zážitok, ako len sedieť za volantom a sám sa prizerať na to, ako ma “samo” auto vezie. Čo si o tom myslíte vy?

Takto vyzerá nový Mercedes triedy E.

https://www.youtube.com/watch?v=kwsLsS7_XkY

Zdroj: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií