fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bude nový Messenger? Vývojári opäť prekvapujú!

Máte tip? napíšte nám mailom

Dnes je Messenger najobľúbenejšia aplikácia, čo sa týka chatovania a online komunikácie. Z prostredia spoločnosti Facebook unikli informácie o testovaní jej nového looku. Aké zmeny ťa čakajú?

Ako používateľ Android smartfónu určite vieš, že aplikácia Facebook Messenger bola každému jednému používateľovi “nanútená”. Spočiatku si na ňu určite nadával, no neskôr si si zvykol. Informácia o testovaní nového dizajnu teda poteší, nakoľko by mal do aplikácie pribudnúť aj M asistent a množstvo vylepšení.

Pokiaľ sa obzrieš o tri mesiace späť, zistíš, že modrý gigant pridal do Messengeru príbehy – teda podobné funkcie ako má Snapchat. Táto novinka moc nezaujala, resp. skončila s negatívnymi ohlasmi. Napriek tomu ju dnes určite aspoň niekto z nás používa.

Nový dizajn prinesie zúženie spodnej lišty v samotnej konverzácii. Namiesto riadku pre písanie a riadku s ďalšími možnosťami, bude riadok len jeden. Áno, niečo podobné ako pri iMessage (iOS). My v redakcii si však nevieme predstaviť používateľov smartfónov s menšími displejmi.

clanok_01

M-Asistent

Druhou novinkou je M-Asistent, ktorý by mal do Messengeru vniesť tzv. umelú inteligenciu. Zatiaľ, sa však iba pridá k niekomu, kto ti bude blahoželať – napríklad k narodeninám. V budúcnosti Facebook plánuje s asistentom veľké veci a teda necháme sa prekvapiť s čím prídu.

Prečítajte si tiež:
20 roztomilých fotiek na oslavu dňa ježkov "Hedgehog Day"

clanok_02

V oblasti nastavení pribudne funkcia vypnutia pre automatické aktualizácie aplikácie, alebo možnosť nastavenia notifikácie, ak bude dostupné nejaké vylepšenie (update). Nový Messenger je v štádiu testovania a teda všetko sa môže ešte zmeniť.

clanok_03

Zdroj: androidpolice.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií