fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nový singel Autumnist s názvom Inner Space Invaders už má vizuálne spracovanie

Máte tip? napíšte nám mailom

Nový singel Autumnist s názvom Inner Space Invaders, ktorý vyšiel nedávno na Record Store Day, sa dočkal už aj svojho vizuálneho spracovania. Hudobné video natočil a zrežíroval fotograf Carl Fox a účinkuje v ňom aj Gabriel Kain, ktorý do skladby naspieval vokály.

Carl Fox je známy svojou spoluprácou s viacerými zvučnými menami z britskej hudobnej scény. Počas svojej viac ako 20-ročnej kariéry sa fotografie z jeho obľúbeného Hasselbladu objavili na albumoch The Cinematic Orchestra, Roots Manuva, MJ Cole alebo Muse. V poslednej dobe sa snaží svoj výtvarný talent a lásku k hudbe skĺbiť aj v oblasti tvorby pohyblivých obrázkov.

making_of_02

Jednotlivé sekvencie psychedelického lo-fi videa boli natáčané v Londýne a v lynchovských interiéroch opusteného turistického komplexu na Malte. Vo videu sa objaví aj ikonický automobil Ford Granada ktorý zohrával úlohu v boji proti organizovanému zločinu vo Veľkej Británii 70-tych rokov.

Autumnist varuje: Don’t drive while high!

 

making_of_03

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Singel download:
autumnist.bandcamp.com/album/inner-space-invaders-single
deadred.sk/releases/autumnist-inner-space-invaders/

Prečítajte si tiež:
Užívaj si každý moment naplno! To je odkaz novej skladby mladých Levočanov

Carl Fox:
carlfoxphotographer.com/
Autumnist:
autumnist.com
bandcamp.autumnist.com
www.facebook.com/autumnist/

 

Vydavateľstvá:
www.deadred.sk
www.starcasticrecords.cz

 

 

Autumnist

 

Zdroj: Deadred Records

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií