Bullet journal, nový trend v organizovaní času a povinností

Bullet journal, nový trend v organizovaní času a povinností

Ako zvládať množstvo povinností, úloh a vecí, ktoré treba naplánovať alebo vybaviť? Ako si zorganizovať čas, aby sme stihli všetko, čo potrebujeme a musíme urobiť a aby nám ostal priestor aj na to, čo nás baví a na relax?

Trendom v organizácii a plánovaní úloh a času sa stali bullet journals. O čo ide? Je to kreatívny zápisník, ktorý si prispôsobíte podľa vašich predstáv a potrieb tak, aby vám čo najviac vyhovoval. Nie je to obyčajný diár alebo zápisník. Na internete je možné nájsť množstvo návodov a inšpirácie, ako si bullet journal vytvoriť a viesť. Stačí do vyhľadáča, v pintereste, na youtube alebo instagrame zadať hľadaný výraz.


zdroj: pexels.com

Podstata bullet journal spočíva v tom, že do zápisníka si nielen robíte poznámky, ale aj kreslíte, značíte, lepíte obrázky, plánujete ciele, sny, povinnosti a úlohy, ktoré vás čakajú, ktoré musíte zvládnuť, alebo ktoré odkladáte stále dokola a vytvoríte si diár prispôsobený na mieru. Namiesto obyčajného zapisovania je bullet journal obohatený o kreatívnu stránku POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Hračky pre dospelých prešli poriadnou zmenou! Ako vyzerali úplne prvé?
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*